Zostań partnerem LepszyTrener.pl!

W LepszyTrener.pl doceniamy przyjaźnie. Razem tworzymy zgraną społeczność trenerów, instruktorów, blogerów, obiektów, firm… Wszystko dookoła sportu i zdrowego stylu życia. Też możesz z łatwością stać się częścią naszej ekipy! Co trzeba zrobić?

Twój krok do większych zasięgów w sieci

step one

Zarejestruj się w serwisie LepszyTrener.pl i uzupełnij swój profil jak najpełniej. Dzięki temu masz szansę na dotarcie do jak największej liczby osób.

step one

Wejdź w zakładkę „System poleceń” i wybierz dostępną dla Ciebie formę współpracy. Wstaw nasz baner a swoją stronę internetową. Jesteś aktywny na Facebooku, Youtubie bądź Instagramie? Na swoim koncie w LT znajdziesz indywidualny link, który możesz opublikować na swoich socialach i stronie internetowej. Ale to nie wszystko! Zobacz w następnych krokach, co jeszcze zyskujesz korzystając z naszego linku.

step one

Wstaw indywidualny link na swoje profile w mediach społecznościowych bądź baner na stronę internetową. Napisz do nas o tym pod adres i otrzymaj swój bonus!

step one

Po dołączeniu do bazy LepszyTrener.pl stajesz się częścią największej sportowej społeczności. Możesz komunikować się z innymi użytkownikami serwisu i dzielić własnym doświadczeniem. A co najważniejsze – masz szansę zarobić!

step one

W LepszyTrener.pl zdajemy na piątkę. Jeśli w ten sposób pochwalisz się naszą współpracą – otrzymasz dodatkowe 5 dni pakietu premium za darmo oraz 5% na przedłużenie abonamentu. A więc w skrócie – korzystając z linku dostajesz zniżkę i zarabiasz pieniądze!

step one

Dbamy, by koleżeństwo się opłacało. Bycie naszym partnerem to czysty zysk. Korzystaj z systemu poleceń i zarabiaj prawdziwe pieniądze. Płacimy za każdą osobę, która zarejestruje się z Twojego linku i wykupi u nas abonament. To zupełnie proste!

step one

Nie prowadzisz firmy sportowej ani nie jesteś trenerem? Nie szkodzi! Jeśli twoją pasją jest sport bądź zdrowy styl życia – jest dla Ciebie miejsce na pokładzie LepszyTrener.pl – szczególnie, jeśli dzielisz się swoją wiedzą na blogu bądź w serwisach społecznościowych. Pod tym linkiem [link] znajdziesz nasze banery do wyboru. Opublikuj jeden z nich w swoim kanale komunikacji i napisz do nas pod adres , a otrzymasz bonus!

step one

Wstaw link na swoje profile w mediach społecznościowych bądź baner na stronę internetową. Napisz do nas o tym pod adres i otrzymaj swój bonus!

pszyTrener.pl istnieje dla Ciebie. Chętnie chwalimy się naszymi partnerami i dzielimy naszym wpływem. Nic nie tracisz – jedynie zyskujesz. Skontaktuj się z nami, a dogadamy współpracę korzystną dla obu stron. W sprawach reklamy i marketingu pisz na:

Razem tworzymy społeczność LepszyTrener.pl

lepszy trener

Działamy w całej Polsce

Reklama dla trenerów i instruktorów sportowych każdej dyscypliny. Zapewniamy pozycjonowanie w internecie. Skuteczny marketing, zwiększ dochody ze sprzedaży treningów.
Zaufało nam już 8160 trenerów z całego kraju.

Stwórz darmowy profil