facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty siłowe
Miasto: Kraków
brak
brak
Trener

Waldemar Buczek

0 ocen

Informacje o trenerze Waldemar Buczek

Swoją przygodę ze sportem zacząłem w podstawowce, mając już wtedy sporą nadwagę... 60kg wagi to nie były przelewki. Nie przeszkodziło mi to jednak w podjęciu rywalizacji na szkolnych boiskach. To była prawdziwa walka przede wszystkim z samym sobą. Pierwszy kontakt z ciezarami i dwubojem siłowym, pierwszy start w zawodach, a później... Kompletna zmiana profesji. W gimnazjum postanowiłem zapisać się do klubu piłkarskiego w swoim mieście, co było niezwykle trudnym wyzwaniem dla otyłego chłopca, ale kompletnie zmieniło moje życie. Było bardzo trudno na początku, ale aktywność na treningach oraz w szkole (pasja do siatkówki) pozwoliły mi zrzucić wiele kilogramów, nabrać kontroli motorycznej i charakteru. Wtedy przyszedł czas na powrót do dwuboju siłowego i tak do końca liceum z pasmem sukcesow na szczeblu krajowym. 

Od tamtej pory miewałem różne okresy w życiu, często mocno przeciwne zdrowemu stylowi życia. Ciągle jednak wracałem do aktywności i na siłownię. 

Upadałem, podnosiłem się i wracałem. Międzyczasie zdobyłem mnóstwo doświadczenia, nabyłem niezbędną wiedzę, zwieńczyłem ją potrzebnymi kursami i postanowiłem pomóc innym - być może właśnie Tobie ;)

To jest właśnie klucz do poprawy swojej sylwetki, zdrowia i jakosci życia. Upadasz? Każdy czasem upada. Podnieś tyłek, wstań i działaj dalej! Im szybciej i częściej będziesz się podnosił(a) po każdym niepowodzeniu, tym większa siła będzie Twoją domeną. Nigdy nie jest za późno, ale nie ma na co czekać! 

Do dzieła! ;) 

Wiek: 27
Doświadczenie: 1 rok

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

  • Układanie planów treningowych
  • Dojazd do klienta
  • Indywidualne plany dietetyczne
  • Doświadczenie w suplementacji sportowej
  • Przygotowywanie do zawodów sportowych
  • Trening w parze

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Waldemar Buczek

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Waldemar Buczek