facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Taniec
brak
brak
Firma

Urban Dance Zone

0 ocen

Informacje o firmie Urban Dance Zone

ZAJĘCIA: Prowadzimy regularne zajęcia tańca, na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy na kursy, tańczone w parach jak i solo. Dużym zainteresowaniem cieszą się kursy skierowane tylko do Kobiet :)
Oferujemy największy przekrój technik tanecznych w Łodzi. 


WARSZTATY:
 Z myślą o najbardziej wymagających kursantach, organizujemy duże warsztaty z tanecznymi gwiazdami z całego świata ("Cuba Mi Amor", "100% Kizomba" "Justin Bieber Belive Tour Dancers Workshop").


PRACTISY:
 "Trening czyni mistrza" - practisy, to możliwość treningu, przed zajęciami, czy imprezami. Tutaj szlifujemy swoje umiejętności, które nabyliśmy na zajęciach.


SPEKTAKLE NA PODSUMOWANIE SEZONU:
 Jeżeli lubisz tańczyć i występować - to powinno Ci się spodobać :) Co roku w czerwcu, organizujemy spektakl taneczny, w którym biorą udział wszyscy chętni Kursanci. Przez kilka miesięcy wcześniej grupy przygotowują się wraz ze swoimi instruktorami i szlifują choreografie, które później prezentują na prawdziwej scenie. Na taki spektakl możesz zaprosić każdego.To świetna okazje do tego, by pochwalić się najbliższym swoją pasją i umiejętnościami. Podobne występy organizujemy też w grudniu, na corocznym spotkaniu wigilijnym :)IMPREZY: 
Dzięki naszej miłości do Salsy i technik pokrewnych, stworzyliśmy duże środowisko salsowe w Łodzi. Organizujemy wspaniałe imprezy skierowane do miłośników wybranych stylów tanecznych. Na naszych Salsotekach, Kizombotekach i Bachatotekach ;) zawsze panuje wspaniała, roztańczona atmosfera. Imprezy organizujemy w swojej siedzibie, jak i w innych lokalach w Łodzi.

 

FESTIWALE: byliśmy współorganizatorami Międzynarodowego Festiwalu Salsy Kubańskiej "Festival Cubano", który w roku 2011 odbył się w Łodzi, a w 2012 w Bielsku-Białej.


POKAZY TAŃCA:
 Szkoła Tańca Urban Dance Zone jest też częścią Profesjonalnej Agencji Tanecznej "Show Time" w Łodzi.
Przygotowujemy oprawę artystyczną imprez kulturalnych, promocyjnych, handlowych oraz prywatnych z ogromny zapałem i wieloletnim doświadczeniem, a to wszystko ugruntowane wiedzą i miłością do tańca. Jeśli jesteś bardzo dobrym tancerzem - masz szansę tańczyć z nami.

Trenerzy pracujący w firmie Urban Dance Zone

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Urban Dance Zone