facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Dietetyka
Miasto: Siedlce
brak
brak
Firma

TRFIT Dietetyk & Trener Personalny

0 ocen

Informacje o firmie TRFIT Dietetyk & Trener Personalny

Na cel stawiam sobie poprawę jakości i stanu odżywienia oraz propagowanie aktywności ruchowej przez trening siłowy jak i wytrzymałościowy.

Odpowiednio skomponowana dieta z indywidualnie dopasowanym treningiem pozwala na uzyskanie lepszych efektów niż próby prowadzenie tego na własną rękę. Przez trening personalny zostaje zminimalizowana możliwość wystąpienia kontuzji jak i przetrenowania, a zwiększa się możliwość osiąganych wyników przez poprawę techniki, dopasowanie odpowiedniej formy treningu do indywidualnych umiejętności oraz stale dostarczanej zewnętrznej motywacji. To wszystko w połączeniu z wewnętrzną potrzebą zmiany siebie pozwala osiągnąć bardzo owocne efekty.

W ustalania prawidłowych zaleceń dietetycznych pomaga najnowszy sprzęt do analizy składu ciała razem z różnymi metodami antropometrycznymi. Pozwala to na bardzo rzeczywiste określenie tkanki tłuszczowej, mięśniowej i kostnej oraz wody wewnątrz i zewnątrzkomórkowej. Uzyskane wyniki dają możliwość na indywidualne ustalenie zaleceń żywieniowych w celu osiągnięcia postawionego celu.

Podstawową zasadą do osiągnięcia sukcesu jest praca nad sobą. Gdy przestajemy wyznaczać sobie cele to efekty zaczynają słabnąć i tu najlepiej sprawdza się moje motto aby nigdy się nie poddawać.

Rok założenia: 2015

Trenerzy pracujący w firmie TRFIT Dietetyk & Trener Personalny

GALERIA FIRMY

Oferta

Cena (zł)
Wizyta 80
Jadłospis dietetyczny 140
Analiza składu ciała 40
Trening Personalny 80
Szkolenie dietetyczne od 100
Testy genetyczne od 220

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o TRFIT Dietetyk & Trener Personalny