facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Lekkoatletyka
Miasto: Bielsko-Biała
brak
brak
Trener

Tomasz Kawik

0 ocen

Informacje o trenerze Tomasz Kawik

Ze sportem jestem związany od dzieciństwa. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywałem biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz wydarzeniach sportowych. Moje wykształcenie połączone z doświadczeniem i pasją przekładają się na satysfakcjonujący trening oraz bieganie bez kontuzji. Osobisty warsztat pracy formowałem przede wszystkim w trakcie własnej wieloletniej działalności sportowej pod okiem trenerów takich jak Zdzisław Kołodziejczyk, Krzysztof Janik. Mam na swoim koncie wiele czołowych miejsc w prestiżowych biegach zarówno ulicznych, jak również górskich na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Między innymi uczestniczyłem w Mistrzostwach Świata Juniorów w biegach przełajowych. Za swoje największe sukcesy uważam: drużynowy medal Mistrzostw Polski na 10000m, medal MP juniorów młodszych w biegach górskich, 4 miejsce Mistrzostw Polski juniorów w biegach przełajowych, zwycięstwo w Biegu Rzeźniczka oraz miejsca na podium klasyfikacji generalnej biegów ulicznych w całej Polsce.

 

 

W czym może pomóc Tobie TRENER BIEGANIA?

·  Wprowadzi Cię w świat wiedzy i praktyki biegania, które zapewnią Tobie osiągnięcie zamierzonych celów i wewnętrzną satysfakcję.

·  Jego towarzystwo w czasie biegu pozwoli zniwelować złe nawyki biegowe, zapobiec popełnianiu błędów, które mogą prowadzić do poważnych kontuzji, a nawet trwałego uszczerbku na zdrowiu.

·  W kompetentny i zrozumiały sposób dokona analizy Twojego biegu w aspektach: motorycznych, technicznych, koordynacyjnych i siłowych.

·  Przygotuje dla Ciebie krótko i długoterminowe plany biegowe dostosowane do Twojego organizmu i postawionych sobie celów sportowych

·  Doradzi oraz zaproponuje odpowiednie dla Ciebie ćwiczenia wzmacniające, wydolnościowe i siłowe.

·  Zapewni indywidualne podejście, profesjonalną opiekę sportową, wsparcie oraz motywację do przełamywania osobistych barier i pokonywania fizycznych słabości.

·  Pomoże rozwinąć skrzydła w biegu amatorskim, zaproponuję najnowsze techniki i metody treningowe oraz przygotuję do startu w wymarzonych zawodach.

·  Trener wykorzysta Twój ukryty potencjał, doceni Twoje biegowe zaangażowanie i pozwoli na wielkoprzestrzenny rozwój Twoich indywidualnych możliwości.

Aktywnego dnia!

Tomasz Kawik

 

 

Wiek: 31
Doświadczenie: 12 lat
Znajomość języków obcych:

Specjalizacje

Lekkoatletyka Bieganie

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

  • Układanie planów treningowych
  • Przygotowywanie do zawodów sportowych
  • Trening w parze
  • Trening grupowy

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Tomasz Kawik

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trening biegacza
Trening Indywidualny 150 zł
Trening Grupowy(Firmowy) 250 zł
Plan treningowy(online) 200-300zł

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Tomasz Kawik