facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Fizjoterapia
brak
brak
Trener

Tomasz Deput

1 ocena

Informacje o trenerze Tomasz Deput

Nazywam się Tomasz Deput - jestem magistrem fizjoterapii, który w zawodzie pracuje od 2010 roku. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, studia podyplomowe na kierunku SPA i Wellness w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz studia licencjackie na kierunku pielęgniarstwo w Radomskiej Szkole Wyższej. 

Systematycznie podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach, aby skutecznie nieść pomoc pacjentom. Dzięki temu poznaję nowe techniki masażu, osteopatii czy chiropraktyki i wielu innych odmian diagnozowania i terapii. Doświadczenie zawodowe nabyłem w pracy w przychodni o profilu ortopedycznym i neurologicznym, szpitalu na oddziale neurologicznym/ udarowym, prowadzonej własnej działalności oraz współpracy z fundacjami. 

Prowadzę swój pruszkowski gabinet na terenie pływalni Kapry, co pozwala na dogodne łączenie fizjoterapii i rehabilitacji z zajęciami na basenie. W ramach tej działalności oferuję usługi z dziedziny masażu, fizjoterapii, usług pielęgniarskich, rehabilitacji. Przyjmuję wielu pacjentów, zarówno z poważnymi dolegliwościami, jak i cierpiących na wady postawy. Osobnym polem mojej działalności jest fizjoterapia sportowa, przeznaczona zarówno do amatorów jak i zawodowców.

Diagnostyka i terapia wymaga ode mnie odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Często przyczyna dolegliwości bólowych jest zlokalizowana w innym, oddalonym miejscu, a moim zadaniem jest odnalezienie struktury za to odpowiedzialnej i poddanie jej terapii. W swojej pracy dbam o bezpieczeństwo i odpowiednie podejście do pacjenta, na co pozwala mi znajomość wielu metod fizjoterapii , technik masażu i sposobów leczenia. Wiele dolegliwości to również skutki niewłaściwych pozycji, stresu czy braku ergonomii. Oprócz terapii wymagają one edukacji pacjenta, zadania ćwiczeń oraz okresowych zabiegów, by nie dopuścić ponownie do dużych dysfunkcji, a w konsekwencji do silnego bólu. 

Zgłaszając się do mojego gabinetu macie Państwo pewność, że jesteście pod fachową opieką. Moim celem jest przywrócenie pacjentowi maksymalnej sprawności fizycznej, psychicznej oraz zdolności do pracy i dalszego samodzielnego funkcjonowania.

Wiek: 36
Doświadczenie: 10 lat

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Praca z osobami niepełnosprawnymi
  • Praca z kobietami w ciąży
  • Fizjoterapia
  • Masaże sportowe
  • Dojazd do klienta

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Tomasz Deput

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Tomasz Deput

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 1
user photo
Jacek
Ocena:
20.03.2020
Liczba treningów: 1-3
Typ treningu: Rehabilitacja

Polecam ! Pan Tomasz ma bardzo profesjonalne podejście do klienta. Posiada szeroką wiedzę i dzięki temu trafnie diagnozuje dolegliwość.!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia