facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Krav Maga
brak
brak
Trener

Tomasz Adamus

0 ocen

Informacje o trenerze Tomasz Adamus

Zajmuję się samoobroną i sportami walki przez ponad 25 lat. Przez ostatnie 15 lat trenuję i specjalizuję się w treningu w systemie kravmaga oraz systemie combat o nazwie Kalah, który rewolucjonizuje obecnie podejście do realistycznego treningu samoobrony.

Posiadam stopnie Black Belt 2-nd Dan Krav Maga oraz Black Belt Israeli Kickboxing uzyskane w 2015 roku bezpośrednio na szkoleniach w Izraelu ,kolebce systemu samoobrony krav maga.

Jestem też instruktorem boksu i trenerem rekreacji  ruchowej.

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych bez względu na wiek, pleć, stan formy fizycznej oraz inne ograniczenia do treningów indywidualnych bądż zajęć w małych grupach. 

Dobieram program szkoleń indywidualnie pod konkretne potrzeby. Dużą wagę przykładam do ćwiczenia podstaw z zakresu treningu walki i samoobrony na każdej płaszczyżnie działania. Najważniejszym elementem każdego treningu jest bardzo solidna rozgrzewka, która przygotowuje i hartuje Twoje ciało w zakresie wytrzymałości, gibkości, rozciągania, cardio, koordynacj. 

Samoobrona to nie tylko walka wręcz ale też sytuacje zagrożenia związane z wykorzystaniem przez agresora różnych rodzajów broni  i ostrych narzędzi: pistoletu, noża, pałki, łańcucha, maczety itd. Trenujemy w oparciu o najczarniejsze możliwe scenariusze, które mogą się przytrafić każdemu i wszędzie.

Chcesz się nauczyć zarządzania konkretną sytuacją kryzysową zacznij trening już dziś! Dodatkowo jako efekt uboczny poprawisz swoją kondycję, gibkość, koordynację i wytrzymałość.

Możesz też zdecydować się na bezkontaktowy trening krav fitness jeśli kwestia zbyt bliskiego kontaktu z współćwiczącym jest dla Ciebie problemem. W tym treningu wykorzystujemy elementy z boksu, muay thai, kickboxingu i kravmaga, w formie tzw. walki z cieniem, która eliminuje kontakt z wspóćwiczącym jednocześnie ucząc wszystkich niezbędnych podstaw. Jest to forma treningu preferowana przez Panie przynajmniej na początku przygody ze sztukami walki i samoobroną.

Serdecznie zapraszam do współpracy :)

 

 

 

Wiek: 46
Doświadczenie: 16 lat
Znajomość języków obcych:

Specjalizacje

Krav Maga Boks Kick-boxing

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Kursy Instruktorskie Krav Maga w Izraelu, Black Belt 2-nd Dan Krav Maga, Black Belt 1-st Dan Israeli Kickboxing, Male Adumin Israel, 2014 - 2015

Dodatkowe doświadczenie

  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Praca z osobami niepełnosprawnymi
  • Układanie planów treningowych
  • Dojazd do klienta
  • Przygotowywanie do zawodów sportowych
  • Trening w parze
  • Trening grupowy
  • Otwarty na oferty pracy w klubach lub na siłowni

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Tomasz Adamus

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trening personalny 1,5 h Trening personalny 10 treningów płatne z góry Trening 1,5 h dla 2 i więcej osób
Cena PLN 120 1000 75 za osobę

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Tomasz Adamus