facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Szermierka
Miasto: Warszawa
brak
brak
Trener

Szymon Łojak

0 ocen

Informacje o trenerze Szymon Łojak

Szermierką zajmuję się od 2007 roku. W latach 2009-2014 współpracowałem jako instruktor w warszawskiej Akademii Broni. Od roku 2013 roku prowadzę własną szkołę szermierki Wszechnica Szermiercza, w której nauczamy szermierki europejskiej w zakresie szermierki DESW, GoNow, Stage Combat i szermierki sportowej. W roku 2014 rozpocząłem współpracę z Klubem Szermierczym PUNTA, w którym prowadzę treningi szpady sportowej. Od roku 2015 jestem członkiem kadry narodowej FEDER (puchar drużynowy na IIC IF HEMA International Cup).

Sędziuję zawody DESW w Polsce i zagranicą. Jestem członkiem Komisji Sędziowskiej i Komisji Regulaminowej Polskiej Federacji DESW FEDER. Jako zawodnik i jako trener biorę udział -z sukcesami - w zawodach sportowych, DESW i GoNow.

Cały czas, pod okiem trenerów sportowych (Zbigniew Konczalski i Łukasz Majewski) i we współpracy z PF DESW FEDER, podnoszę swoje umiejętności i wiedzę w tematyce szermierki europejskiej.

Od roku 2015 jestem wykładowcą Szkoły Aktorskiej Machulskich w zakresie szermierki choreograficznej. Mam również udokumentowane doświadczenie w organizowaniu imprez sportowych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

 

Wiek: 4
Doświadczenie: 10 lat
Znajomość języków obcych:

Specjalizacje

Szermierka

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Instruktor Sportu, Szermierka, PAS Warszawa, 2009 - 2009

Dodatkowe doświadczenie

  • Zajęcia dla dzieci
  • Doświadczenie w pracy z seniorami

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Szymon Łojak

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Szymon Łojak