facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Fitness
Miasto: Katowice
brak
brak
Firma

Szkoła Jogi i Pilates Kasi Kuśnierz

0 ocen

Informacje o firmie Szkoła Jogi i Pilates Kasi Kuśnierz

Studio mieści się w południowej dzielnicy Katowic – Brynowie, w spokojnej, willowej okolicy. Wzdłuż ulicy są bezpłatne miejsca parkingowe. Prowadzimy zajęcia jogi i pilates, w domowej atmosferze, w kameralnych, 6-ścioosobowych grupach, ale przede wszystkim skupiamy się na pracy z klientem indywidualnym.

Zarówno joga, jak i pilates to wspaniałe narzędzia, aby poprawić jakość swojego zdrowia, odciążyć kręgosłup, ożywić i wymodelować ciało, jednakże są to techniki skomplikowane, wymagające precyzji, perfekcyjnej techniki i koncentracji.

Dlatego polecamy indywidualnie dobrane programy treningowe, pod stałą opieką trenera, który skoryguje niedoskonałości, nauczy prawidłowego oddychania i zadba o optymalny przebieg sesji, co w efekcie przynosi szybkie i wymierne efekty na poziomie ciała, jak i umysłu. Studio jest ponadto wyposażone w sprzęt do tradycyjnego treningu wydolnościowo-siłowego, oznacza to możliwość przygotowania kondycyjnego do wszelkich planowanych aktywności sportowych, jak wyjazdy narciarskie, rowerowe, trekkingi itp, jak również umożliwia skuteczne treningi odchudzające. Po treningu polecamy klasyczny masaż sportowy lub relaksacyjny.

Trenerzy pracujący w firmie Szkoła Jogi i Pilates Kasi Kuśnierz

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Szkoła Jogi i Pilates Kasi Kuśnierz