facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Taniec
Miasto: Poniatowa
brak
brak
Firma

Studio Tańca Grawitan

0 ocen

Informacje o firmie Studio Tańca Grawitan

 Na naszą ofertę profesjonalnej edukacji tanecznej oraz ogólnorozwojowej składają się następujące rodzaje zajęć: taniec klasyczny (balet) oraz akrobatyka.

      Ze względu na swoją specyfikę prowadzone przez nas zajęcia często stanowią dla uczestników duże wyzwanie, dlatego w sposób szczególny skupiamy się na pracy z dziećmi od 4 do 11 lat, a proponowane przez nas zajęcia idealnie wpisują się w normę rozwojową dla tego przedziału wiekowego.

      W pracy z najmłodszymi wprowadzamy niezbędne i solidne podstawy do dalszego kształcenia wszechstronnie wyszkolonych tancerzy, ale mogą być także początkiem drogi do mistrzostwa w innych dziedzinach sportu.

      W naszych zajęciach w pierwszej kolejności stawiamy na jakość w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz pasję z jaką angażujemy się w rozwój naszych podopiecznych ponieważ chcemy im towarzyszyć w tym procesie w perspektywie wielu lat.

      Docelowo nasi tancerze przede wszystkim występują w organizowanych przez nas pokazach oraz spektaklach, jak również startują w turniejach i konkursach tańca.

Specjalizacje

Taniec Balet Taniec klasyczny

Trenerzy pracujący w firmie Studio Tańca Grawitan

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Studio Tańca Grawitan