facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty zimowe
Miasto: Warszawa
brak
brak
Firma

Sporteum

0 ocen

Informacje o firmie Sporteum

Klub Tenisowy
4 korty o naturalnej nawierzchni z ceglanej, 2 korty o nawierzchni ze sztucznej trawy (certyfikat ITF), profesjonalna ściana tenisowa zbudowana zgodnie z zaleceniami AWF, budynek klubowy, a w nim przytulna recepcja, klubowa restauracja Cafe Tenis z kominkiem, sklep sportowy, punkt testowy oraz serwis, który służy fachową poradą, ceglana chata grillowa z kominkiem, stylowym grillem oraz paleniskiem, boisko do siatkówki plażowej, BabyGYM - centrum rozwoju i zabaw dzieci w wieku 2-5 lat, plac zabaw wraz z basenem dla dzieci, klubowy park, czyli ponad 2 ha zielonej łąki otulonej starymi dębami, sosnami i brzozami oraz wydzielone miejsce pikników i ognisk przy malowniczych ruinach rystykalnej kuchni wymurowanej z polnych kamieni, własne jeziorko z rybkami i górka do zimowych zabaw z sankami, przestronne parkingi. Więcej na naszych stronach w menu "tenis" i "wyjazdy letnie".

Klub Narciarski
Wszystko jedno ile masz lat! Jesteś młody duchem i kochasz zimę? Zapraszamy do klubu narciarskiego z pokaźnym zastępem snowboardzistów. W klubie znajdziecie: przedszkole narciarskie dla maluchów, szkolę narciarską dla dużych i małych, wyjazdy i obozy narciarskie w Polsce i Alpach, sekcję rekreacyjną dla dzieci szkolącą się na Górce Szczęśliwickiej, sekcję sportową dla dzieci trenującą na Górce Szczęśliwickiej oraz obozach w Polsce i Alpach, startującą w większych i mniejszych zawodach, zawody narciarskie Sporteum Ski Cup dla małych i dużych amatorów i wiele, wiele innych. Więcej na naszych stronach w menu "narty" i "wyjazdy zimowe".

Klub Żeglarski
Zapraszamy do żeglowania na klubowych jachtach na morzu Śródziemnym i polskich jeziorach, dzieci do szkolenia na obozach regatowych, wszystkich do pływania na windsurfingu i kite'cie podczas wypadów na hel. Wszystkie letnie obozy klubowe oprócz tenisa dają możliwośc żeglowania lub uprawiania wielu sportów wodnych. Więcej na naszych stronach w menu "żagle" i "wyjazdy letnie".

Trenerzy pracujący w firmie Sporteum

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Sporteum