facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty walki
Miasto: Gdańsk
brak
brak
Trener

Robert Ślesicki

2 oceny

Informacje o trenerze Robert Ślesicki

Sportami walki interesowałem się od najmłodszych lat. Już jako uczeń szkoły podstawowej zacząłem uczęszczać na treningi taekwondo i zapasy. Niedługo później miał miejsce mój pierwszy kontakt z MMA, co zaowocowało rozpoczęciem treningów w olsztyńskim klubie Arrachion. Muaythai pojawiło się w moim życiu w 2004 roku i… wiedziałem, że to jest to, czego szukałem. Kolejne treningi i szlifowanie własnych umiejętności, szybko przekształciły się w największą pasję i styl życia.

Chęć doskonalenia własnych umiejętności i nieustannego rozwoju, towarzyszyła mi od samego początku. Same treningi mi nie wystarczały. Były tylko drogą do osiągania konkretnych celów. Starty w kolejnych turniejach, pozwoliły nie tylko konfrontować moje umiejętności na tle najlepszych rywali, ale również doskonalić się na wielu płaszczyznach jako zawodnik i przede wszystkim człowiek.

W trakcie kariery zawodniczej brałem wielokrotnie udział w zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych ligach Muaythai i K1, gdzie rywalizacja toczona była na szczeblu amatorskim, pro am i zawodowym.

Ciężką pracę i pasję na treningach przekułem w medale zdobywane na Mistrzostwach i Pucharach Polski oraz międzynarodowych Mistrzostwach Litwy, Łowy, Ukrainy, Anglii, a także Mistrzostwach Świata.

Równolegle budowałem swój warsztat trenerski. Posiadam uprawnienia państwowe instruktora Polskiego Związku Muaythai, międzynarodowe uprawnienia trenerskie federacji World Muaythai Council oraz International Federation of Muaythai Amateur. Dodatkowo wielokrotnie uczestniczyłem i organizowałem dla swoich podopiecznych seminaria i międzynarodowe szkolenia z największymi gwiazdami i autorytetami tajskiego boksu. Wśród nich znaleźli się m.in. Tawatchai Lucky, Jack WMC, Christian Daghio, Khonkaenlek Sitpholek, Andriej Kulebin czy Vitalij Gurkov.

Sporty walki zawsze były moją największą pasją, jednak nie jedyną. Uważam, że nieustanny rozwój jest wpisany w naturę człowieka, dlatego cały czas staram się doskonalić, jednocześnie zaszczepiając podobne nastawienie u swoich podopiecznych. Jako dyplomowany masażysta i trener odżywiania, osobom ćwiczącym pod moim okiem służę pomocą w doborze właściwej suplementacji, komponowaniu diet treningowych, budowaniu masy mięśniowej, bądź redukcji tkanki tłuszczowej. Tak, by czas poświęcony na trening był jak najbardziej efektywny.

Wiek: 34
Doświadczenie: 7 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

 • AWFiS , Wychowanie Fizyczne, Gdańsk, 2010 - 2015
 • Szkoła Policealne ,,Medyk", Technik Masażysta, Olsztyn, 2008 - 2010
 • Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych , Technik Kucharz, Olsztyn, 2004 - 2008

Dodatkowe doświadczenie

 • Zajęcia dla dzieci
 • Doświadczenie w pracy z seniorami
 • Praca z osobami niepełnosprawnymi
 • Masaże sportowe
 • Układanie planów treningowych
 • Dojazd do klienta
 • Indywidualne plany dietetyczne
 • Doświadczenie w suplementacji sportowej
 • Przygotowywanie do zawodów sportowych
 • Trening w parze
 • Trening grupowy
 • Otwarty na oferty pracy w klubach lub na siłowni

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Robert Ślesicki

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Zajęcia grupowe Zajęcia indywidualne
MuayThai 139.- 80,-

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Robert Ślesicki

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 2
user photo
Kamil Suchocki
Ocena:
27.02.2019
Liczba treningów: 10+

Kozak!!!! Trener taki jakiego potrzebujesz. Zmotywuje, dobierze plan treningowy, żywieniowy i suplementacje. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Joanna Fortuna
Ocena:
05.10.2017
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: muay thay

fighter - pasja - życie - prawda debilna ankieta ale ok dopisze tyle znaków co potrzeba - hahaha - bo warto sie dzielić tym co najlepsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia