facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Fizjoterapia
brak
brak
Firma

REHA - Centrum Rehabilitacji i Masażu

0 ocen

Informacje o firmie REHA - Centrum Rehabilitacji i Masażu

Jak zawsze na początku pojawiła się idea. Pomysł, aby stworzyć w Lublinie ośrodek rehabilitacji z prawdziwego zdarzenia. Miejsce, w którym od momentu pierwszego badania aż do końca terapii, będziemy w stanie kompleksowo pomagać pacjentom. 

Pracując przez ostatnie lata w dużych placówkach widzieliśmy silne jak i słabe strony państwowej służby zdrowia. Pacjenci potrzebujący bezpośredniej i nagłej pomocy zbyt długo muszą czekać na swoje zabiegi co często uniemożliwia powrót do normalnego życia. Postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć REHA centrum rehabilitacji i masażu, a więc ośrodek w którym to Pacjent i jego cele są dla nas priorytetem. Każdy z naszych pracowników jest wykwalifikowanym i dyplomowanym fizjoterapeutą.

Działamy na podstawie EBM (ang. Evidence Based Medicine), a więc nasza terapia oparta jest na dowodach naukowych. Choć różnimy się stażem pracy i metodami jakimi usprawniamy naszych pacjentów, to każdy terapeuta w tym zespole dobrany jest tak, aby pacjent otrzymał pomoc najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest trafna diagnoza, zaprogramowanie optymalnej i skutecznej rehabilitacji oraz jej rzetelna realizacja.

Trenerzy pracujący w firmie REHA - Centrum Rehabilitacji i Masażu

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o REHA - Centrum Rehabilitacji i Masażu