Przemysław Pyrek

Trener
14 ocen

Informacje o trenerze Przemysław Pyrek


 • Trener Personalny,

 • CROSSFIT LEVEL 1 TRAINER

 • Zawodnik Crossfit. 

 • Instruktor Narciarstwa i Sportu SITN PZN.

 • Student Katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością Gimnastyka Korekcyjna.


Treningi ze mną to indywidualne podejście do klienta, uwzględniając również korekcję wad postawy, pracę z ludźmi z kontuzjami lub wracającymi po kontuzjach.


Szybkie efekty i wszechstronny rozwój zapewnią: • ćwiczenia gimnastyczne,

 • praca na wolnych ciężarach(sztangi, Kettlebells),

 • ćwiczenia wykorzystujące własny ciężar ciała,

 • treningi rozwijające wydolność (interwały, praca na ergometrze wioślarskim),

pokaż więcej

Wiek: 25
Doświadczenie: 2 lata

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych szkół

dodatkowe doświadczenie

Firmy w których pracuje Przemysław Pyrek

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Oferta

Cena
Trening personalny 100
Konsultacja dietetyczna 50
Ułożenie diety 130zl

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

 • Fitness Club 24 Oświęcim
  Kolbego 14a, Oświęcim

Opinie o Przemysław Pyrek

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii:  14
Rafał Wójcicki Ocena: 

Niech Was nie zwiedzie uśmiech na twarzy... dostaniecie piekielnie ostrą porcję wycisku! Profesjonalne porady i wskazówki podczas treningu. Satysfakcja gwarantowana! POLECAM! :)

pokaż więcej

Paulina Korzeniowska Ocena: 

Rzetelny, bardzo pozytywny człowiek, do którego chce wracać sie na treningi. Zaszczepia pasję nie tylko do aktywności fizycznej ale także do dbania o racjonalne żywienie,zmianę złych nawyków żywieniowych. Profesjonalista pod każdym względem, chętnie dzieli się swoją wiedzą i podchodzi indywidualnie do każdego z uczestników zajęć :)

pokaż więcej

Piotr Nowak Ocena: 

Profesjonalista w każdym calu, indywidualnie podchodzący do każdego ćwiczącego. Wulkan energii i poczucia humoru. Umiejętnie znajduje właściwe podejście do każdej osoby, dba o poprawność wykonywanych ćwiczeń, umiejętnie skaluje obciążenia, dostosowując do możliwości danej osoby. Treningi są urozmaicone, momentami zaskakujące, co pozytywnie wpływa na podtrzymanie chęci i zapału do pracy. Posiada bardzo szeroką wiedzę z wielu sportów i różnych dziedzin fitness, co daje możliwość konsultacji w wielu sprawach, związanych z dietą, planami treningowymi, leczeniem kontuzji i urazów, itd, itp. Polecam!

pokaż więcej

Kacper Wadrzyk Ocena: 

Treningi super, dba o technikę, poprawia błędy, motywuje. Treningi są bardzo zróżnicowane, za każdym razem coś innego lub w innej formie.

pokaż więcej

Maciej Romanski Ocena: 

Osób zajmujących się treningiem w sposób profesjonalny jest niewiele. Potrzebna jest przede wszystkim rzetelna wiedza, doświadczenie i pasja. U Przemka widzę to wszystko. Trening z nim to nie tylko praca, która przynosi efekty, ale i genialne odreagowanie od codziennych stresów. Polecam!

pokaż więcej

Kamil Bryksa Ocena: 

Świetny Trener! Niesamowicie pozytywny człowiek, który daje motywacyjnego "kopa", dopinguje, wyciska ostatnie poty i pozwala przeskoczyć swoje własne granice. Ogromnie zaangażowany w treningi każdego ze swoich podopiecznych: u niego nie ma wymówek za to jest praca.

pokaż więcej

Andrzej Kozłowski Ocena: 

Profesjonalny, dokładny, sumienny, cierpliwy a przy tym posiadający odpowiednią wiedzę. Trenowanie pod okiem Przemka to duża przyjemność. Sumienna współpraca oraz trzymanie się rad, zaleceń tego trenera daje niesamowicie szybkie efekty. Jeszcze raz gorąco polecam!!!

pokaż więcej

Michał Urbaniec Ocena: 

Pełny energi, sumienny i dokładny. Posiada ogromną wiedzę, doświadczenie, a także świetnie motywuje do pracy. Treningi z Przemkiem to czysta przyjemność z niecierpliwością czeka się na kolejne. Zaraża zdrową energią i pasją. Bardzo pozytywny człowiek. :)

pokaż więcej

Marlena Cygan Ocena: 

Pełne zaangażowanie, ogromna wiedza i indywidualne podejście do każdego. Trening z Przemkiem to nie tylko ciężka praca przynosząca szybko efekty ale i świetna zabawa. Polecam :)

pokaż więcej

paweł Stanisz Ocena: 

Trening z Przemysław Pyrek to nie tylko praca, która przynosi efekty, ale i genialne odreagowanie od codziennych problemów. Rzetelnie podejście do treningów, życiowe i realne do diety , treningi z nim motywują do działania, Polecam

pokaż więcej

Anna Piwowarczyk Ocena: 

Zaangażowanie, cenne wskazówki, wiedza i doświadczenie sprawiły, że pierwsze efekty były widoczne już po 3 tygodniach!!! Indywidualne podejście, zróżnicowane treningi ale przede wszystkim pasja, którą zaraża Przemek motywują do pracy nad swoja sylwetką i dążeniu do wymarzonych celów !!!

pokaż więcej

Malgorzata Zajega Ocena: 

Czuje sie za każdym razem zmęczona, ale pozytywnie naładowana;) Ogromnym plusem jest to że każdy trening jest urozmaicony i nie ćwiczymy na maszynach. Cierpliwy trener i jego plan treningowy dla mnie spełnia moje oczekiwania ! Polecam! :)

pokaż więcej

Artur Januszyk Ocena: 

Dwoma słowami Pełne Profi - a więcej człowiek pełen energii zaangażowania potrafi motywować wspierać sama przyjemność chodzić na Jego treningi ( ma też dobre wyczucie muzyki jaką dobiera do treningów ;) ) dzięki wsparciu Przemka chodzę 3-5 razy w tyg na siłownię ;)

pokaż więcej

aśka kochman Ocena: 

Dokładny, sumienny, zdyscyplinowany a przede wszystkim baaaardzo cierpliwy :)

pokaż więcej

zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
Przemysław Pyrek Sporty siłowe
0 5 5 14