facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Fizjoterapia
Miasto: Katowice
brak
brak
Firma

Pilamaj Rehabilitacja

0 ocen

Informacje o firmie Pilamaj Rehabilitacja

Powstanie gabinetu Rehabilitacji Pilamaj wiąże się z chęcią dzielenia z ludźmi naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, które pomogą przywrócić sprawność organizmu. Do otwarcia gabinetu napędzała nas pasja, bo fizjoterapia, w naszym przypadku, to nie tylko zawód, ale również hobby. Nasze działania są skierowane na niesienie pomocy pacjentom z różnego rodzaju dolegliwościami – mniejszymi lub większymi.

Obecnie wiele osób wymaga pomocy fizjoterapeutycznej, jednak często nie otrzymuje jej w odpowiednim czasie lub z należytą starannością. W naszym gabinecie poświęcamy każdemu pacjentowi tyle uwagi i czasu ile potrzebuje, bez względu na limity. Istotne jest dla nas likwidowanie wszelkich przyczyn pojawiających się dolegliwości, a nie tylko ich objawów takich jak ból. Dzięki naszemu zaangażowaniu proponowane terapie są skuteczne.

 

W ofercie gabinetu Rehabilitacji Pilamaj znajdują się także masaże. Współpracujemy z profesjonalnie przygotowanymi masażystami. Do skorzystania zachęcamy osoby, które chcą zrelaksować swoje ciało i umysł.

Trenerzy pracujący w firmie Pilamaj Rehabilitacja

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Pilamaj Rehabilitacja