PAULINA AUGUSTYN

Trener
ocen

Informacje o trenerze PAULINA AUGUSTYN

Z wykształcenia jestem magistrem Wychowania Fizycznego i Fizjoterapeutką.
Sport jest obecny w moim życiu od najmłodszych lat. Trening nad ciałem i umysłem rozpoczęłam na zajęciach Karate Kyokushin w Tarnowie, te kilka lat ciężkiej pracy i dyscypliny ukształtowało mój charakter.
Praca trenera personalnego jest dla mnie wielką pasją i sposobem na promowanie zdrowego stylu życia. Ukończyłam kilkustopniowy renomowany kurs Instruktora Pilates w Open Mind Fitness & Idea.
Prowadzeniem indywidualnych i grupowych treningów zajmuję się od kilku lat. Moimi klientami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni, ludzie młodzi i starsi, całkowicie zdrowi oraz po poważnych urazach. Pracuję ze special population, czyli z kobietami w ciąży, w okresie połogu, menopauzy, osobami z nadciśnieniem, problemami hormonalnymi, zajmuje się dorosłymi z utrwalonymi wadami postawy ciała. Największą uwagę podczas treningu zwracam na technikę wykonania ćwiczenia, aby zajęcia były bezpieczne dla kręgosłupa i w pełni dostosowane do możliwości ćwiczącego. Ciągle pogłębiam swój warsztat pracy, uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach fitness.
Lubię wyzwania i pracę kreatywną. Pozytywna energia ćwiczących, daje mi ogromną radość i satysfakcję. Prywatnie interesuję się zdrowym odżywianiem i wszystkie cenne wskazówki dietetyczne staram się przekazywać moim klientom.

Jeśli chcesz zwiększyć świadomość swojego ciała, zbudować siłę, poprawić kondycję, zredukować poziom tkanki tłuszczowej, zmniejszyć poziom stresu - to trening personalny jest dla Ciebie! Odpowiednio dobrany program treningowy pomoże w osiągnięciu Twojego celu.

pokaż więcej

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Uniwersytet Rzeszowski, Wychowanie Fizyczne/Fizjoterapia, Tarnów/ Rzeszów, 2005 - 2010

dodatkowe doświadczenie

Firmy w których pracuje PAULINA AUGUSTYN

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Trener nie posiada lub nie uzupełnił galerii

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

  • Studio
    ul. Rynek 4/4a, Tarnów

Opinie o PAULINA AUGUSTYN

Brak opini, bądź pierwszym który oceni tego trenera
Trenowałeś z PAULINA AUGUSTYN?
Podziel się swoją opinią o tym trenerze .
Oceń aspekty treningu

Pomoc - Jak ocenić trenera?

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia

Licznik znaków:

zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
PAULINA AUGUSTYN Fitness
0 5 0 0