PAULINA AUGUSTYN

Trener
ocen

Informacje o trenerze PAULINA AUGUSTYN

Z wykształcenia jestem magistrem Wychowania Fizycznego i Fizjoterapeutką.
Sport jest obecny w moim życiu od najmłodszych lat. Trening nad ciałem i umysłem rozpoczęłam na zajęciach Karate Kyokushin w Tarnowie, te kilka lat ciężkiej pracy i dyscypliny ukształtowało mój charakter.
Praca trenera personalnego jest dla mnie wielką pasją i sposobem na promowanie zdrowego stylu życia. Ukończyłam kilkustopniowy renomowany kurs Instruktora Pilates w Open Mind Fitness & Idea.
Prowadzeniem indywidualnych i grupowych treningów zajmuję się od kilku lat. Moimi klientami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni, ludzie młodzi i starsi, całkowicie zdrowi oraz po poważnych urazach. Pracuję ze special population, czyli z kobietami w ciąży, w okresie połogu, menopauzy, osobami z nadciśnieniem, problemami hormonalnymi, zajmuje się dorosłymi z utrwalonymi wadami postawy ciała. Największą uwagę podczas treningu zwracam na technikę wykonania ćwiczenia, aby zajęcia były bezpieczne dla kręgosłupa i w pełni dostosowane do możliwości ćwiczącego. Ciągle pogłębiam swój warsztat pracy, uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach fitness.
Lubię wyzwania i pracę kreatywną. Pozytywna energia ćwiczących, daje mi ogromną radość i satysfakcję. Prywatnie interesuję się zdrowym odżywianiem i wszystkie cenne wskazówki dietetyczne staram się przekazywać moim klientom.

Jeśli chcesz zwiększyć świadomość swojego ciała, zbudować siłę, poprawić kondycję, zredukować poziom tkanki tłuszczowej, zmniejszyć poziom stresu - to trening personalny jest dla Ciebie! Odpowiednio dobrany program treningowy pomoże w osiągnięciu Twojego celu.

pokaż więcej

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Uniwersytet Rzeszowski, Wychowanie Fizyczne/Fizjoterapia, Tarnów/ Rzeszów, 2005 - 2010

dodatkowe doświadczenie

Firmy w których pracuje PAULINA AUGUSTYN

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Trener nie posiada lub nie uzupełnił galerii

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

  • Studio
    ul. Rynek 4/4a, Tarnów

Opinie o PAULINA AUGUSTYN

Brak opini, bądź pierwszym który oceni tego trenera
zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
PAULINA AUGUSTYN Fitness
0 5 0 0