facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Bydgoszcz
brak
brak
Trener

Paula Piątkowska

0 ocen

Informacje o trenerze Paula Piątkowska

Magister Dietetyk. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Treningi oraz konsultacje dietetyczne prowadzi w Studio Treningu i Dietetyki TRIfecta. IFAA Trener personalny, Instruktor rekreacji ruchowej fitness – nowoczesne formy gimnastyki, NCSC trener przygotowania motorycznego, dietetyk sportowy.

9 lat trenowała lekkoatletykę, była zawodniczką klubu CWZS Zawisza Bydgoszcz. Specjalizowała się w biegach sprinterskich. Sport i odpowiednia dieta są nieodłączną częścią jej życia. Działania związane z aktywnym trybem życia dają jej dużo pozytywnej energii, satysfakcji, kształtują silny charakter, samodyscyplinę i wytrwałość. Szlifują cechy, które pomagają jej w życiu codziennym.

Obecnie trenuje dla dobrego samopoczucia. Jednostka treningowa Crossfit poprawia jej kondycję. Uczestnictwo w kursach pomaga jej rozwijać pasje poprzez potężne dawki wiedzy. Kształci się w dziedzinie treningu personalnego i dietetyki sportowej. Co roku podejmuje sportowe wyzwania. Jednym z jej osiągnięć jest ukończenie Trifecty Spartan Race. Jest to bieg z przeszkodami wymagający niezwykłej precyzji, wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Pozwala on udowodnić samemu sobie, że stać nas na wiele więcej niż się spodziewamy.

Żyje w myśl zasady, że nie ma na świecie bardziej osobliwego sekretu niż to, że stajemy się tym, o czym rozmyślamy. Każdy z nas ma ogromne możliwości tylko trzeba je odpowiednio wykształcić, pielęgnować i rozwijać. Praca nad samym sobą i wiara w osiągnięcie sukcesu to początek do uzyskania wymarzonego celu.

Wiek: 30
Doświadczenie: 4 lata

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Układanie planów treningowych
  • Indywidualne plany dietetyczne
  • Przygotowywanie do zawodów sportowych

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Paula Piątkowska

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Paula Piątkowska