facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Gdańsk
brak
brak
Trener

Norbert Chlebicki

0 ocen

Informacje o trenerze Norbert Chlebicki

Nazywam się Norbert Chlebicki i zawodowo trenuję ludzi. Pomagam im poznać swoje ciało, jego możliwości i zrozumieć jak ważnym jest bycie aktywnym fizycznie. Poprawa zdrowia to główny i najsłuszniejszy argument żeby zacząć uprawiać sport (co również możesz robić w domu), ale warto zacząć to w odpowiedni sposób, nie tracąc czasu na potknięcią i błędy.

Czujesz, że trzeba zadbać o swoje ciało?

Razem określimy twoje cele treningowe, co chcesz zmienić w swoim ciele, nad czym się skupić, a następnie dam Ci receptę na to co trzeba zrobić żeby to wszystko osiągnąć. A tutaj kilka rzeczy, w których mogę Ci pomóc:

 

TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jesteś początkującym i nigdy nie używałeś sprzętu na siłowni? Nauczę Cię jak i z czego warto korzystać na siłowni oraz co będzie najodpowiedniejsze do zrealizowania celu, który sobie postawiłeś.

 

POWRÓT DO ĆWICZEŃ I PLAN TRENINGOWY

Miałeś przerwę od ćwiczeń? Nie miałeś planu treningowego i ćwiczyłeś bez ładu co nie przynosiło efektów, a teraz chcesz zacząć widzieć rezultaty? Każdy cel musi być mierzalny, a droga do niego skrupulatnie zaplanowana i monitorowana. Dostaniesz ode mnie kompletny plan treningowy, który realizowany pozwoli Ci osiągnąć sukces, a Twój progres będzie widoczny gołym okiem.

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Ćwiczenia będą dobrane odpowiednio do twoich potrzeb, będziemy pracować nad słabymi stronami i rozwijali się wszechstronnie, ciągle progresując i stając się coraz sprawniejsi i zdrowsi.

 

TRENING W DOMU

W tych ciężkich chwilach zamkniętych siłowni musimy radzić sobie jak tylko możemy, ale również w zaciszu domowym możemy zrobić efektywny trening, bawić się ćwiczeniami, metodami i zabawami ruchowymi razem z całą rodziną, nie trać tego co wypracowałeś wcześniej na siłowni, więc jeśli brakuje Ci pomysłu na to jak odpowiednio wykorzystać czas wolny w domu skontaktuj się ze mną!

 

TRENING ZDROWOTNY I SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA

Jeśli masz nadwagę, skarżysz się na różne bóle (jak np. Kolan, łokci, pleców, barków), jesteś cały spięty, nie posiadasz odpowiednich mobilności w stawach, wykonywanie podstawowych ruchów sprawia Ci trudność, chcesz zacząć w końcu czuć się dobrze w swoim ciele, odezwij się się do mnie, spełnimy wszystkie twoje potrzeby, zastosujemy różne metody treningowe, żeby przywrócić Cię do pełni sprawności i siły.

 

POPRAWA TECHNIKI ĆWICZEŃ I WYNIKÓW

Ćwiczysz już, masz nawet plan, ale nie jesteś pewny czy poprawnie wykonujesz ćwiczenia? potrzebujesz rady jak stać się w nich lepszy? Pokażę Ci jak wykonywać dane ćwiczenia w najkorzystniejszy dla Ciebie sposób, żebyś wyciągnął z nich 100% rezultatów, oraz powiem w jaki sposób progresować żeby stawać się w tych ćwiczeniach coraz lepszym.

 

MAKSYMALNE REZULTATY

Współpracując ze mną nauczysz się wykonywać poprawnie ćwiczenia, realizować założony plan treningowy, posiądziesz wiedzę związaną ze zdrowym trybem życia oraz prowadzeniu odpowiedniej diety oraz zobaczysz jak to jest czerpać satysfakcję ze swoich rezultatów.


TRENING SIŁOWY I ROZBUDOWA SYLWETKI

Dla tych, którzy chcą przestać ćwiczyć, a zacząć trenować, zapraszam do świata treningu siłowego, z wykorzystaniem wolnych ciężarów. Jeśli interesuje Cię trening nastawiony na hipertrofię mięśni, poprawienie swojej siły, albo chcesz połączyć wyniki siłowe z rozbudowaną sylwetką specjalnie dla Ciebie ułożę odpowiednio trening, który przeniesie Cię na kompletnie inny poziom.

 

WPROWADZENIE DO TRÓJBOJU SIŁOWEGO, DIAGNOSTYKA

Zapraszam również i tych, którzy chcą poznać świat trójboju siłowego, zdiagnozujemy twoje ciało i jego potrzeby wykonując przysiady, wyciskanie leżąc oraz martwy ciąg. Pokażę Ci jak używać sprzętu podczas wykonywania bojów, dobierzemy technikę wykonywania ćwiczeń indywidualnie pod twoje predyspozycje, oraz znajdziemy twoje słabe ogniwa i naprawimy je, osiągając jak najwyższe wyniki siłowe.

 

PROWADZENIE ONLINE

Ci którzy nie mogą spotkać się ze mną na siłowni w Trójmieście, mogą skorzystać z pomocy również w formie prowadzenia online. Po wstępnej diagnostyce i rozpoznaniu twoich potrzeb, będę mógł dla Ciebie zaprogramować plan treningowy, pomóc Ci z poprawą techniki ćwiczeń, oraz służyć radą z zakresu diety. Monitorując wszystko poprzez cotygodniowe raporty, będziesz również mógł zrealizować ze mną założony przez siebie cel!

 

Dla tych co chcą odmienić swoją sylwetkę, poprawić siłe, sprawność fizyczną, być zdrowszym i szczęśliwszym, zapraszam do kontaktu. Bądź zdecydowany.

 

Wiek: 24
Doświadczenie: 3 lata

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Trener personalny
  • Instruktor trójboju siłowego
  • Instruktor przygotowania motorycznego

Dodatkowe doświadczenie

  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Układanie planów treningowych
  • Doświadczenie w suplementacji sportowej
  • Trening w parze
  • Trening grupowy

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Norbert Chlebicki

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

CENA
Trening personalny 100zł
Plan treningowy - 6tyg/8tyg 110zł/125zł
Jednorazowa konsultacja trenerska 50zł
Opieka trenerska online (plan treningowy+ stały kontakt) 1 miesiąc/2 miesiące/3miesiące- 200zł/350zł/450zł

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Norbert Chlebicki