facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty zimowe
Miasto: Władysławowo
brak
brak
Firma

Mixtura

0 ocen

Informacje o firmie Mixtura

LATO kochamy za słońce, wysokie temperatury i wiatr!!! W okresie wakacyjnym zapraszamy wszystkich na nasz kemping „Chałupy Centrum” który mieści się w samym sercu polskiej Ibizy czyli Chałupach! Jest to doskonałe miejsce na wyjazd ze znajomymi ze względu na bliskość wielu imprezowni, pięknej plaży i niesamowitej Zatoki Puckiej gdzie pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów możesz zacząć jak i doskonalić niesamowitą przygodę z Kitesurfingiem.
Nasz kemping jest także idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, ze względu na kameralność, ciszę i bardzo dobrze zorganizowane zaplecze sanitarne, niesamowitą kuchnię jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej na całym półwyspie, a co najważniejsze będziesz mógł się nią delektować w ciszy podczas gdy Twoje dzieci będą szaleć i bawić się na Placu Zabaw!

ZIMĘ kochamy za śnieg, niskie temperatury i szaleństwo jakiemu możemy się w tym czasie oddać!
Jeśli jeszcze nie kochasz ZIMY z nami na pewno pokochasz ją na całe życie!!!!
Kiedy za oknem zimno i biało zapraszamy do naszej szkółki narciarsko-snowboardowej, w której czekają na Ciebie nasi wykwalifikowani, pełni pasji i umiejętności zarażania nią innych instruktorzy.

Wśród nas są instruktorzy PZN, PZS, PZŻ, absolwenci AWFiS, animatorzy zabaw, ratownicy WOPR, przede wszystkim jednak sympatyczni ludzie, którzy chcą się podzielić z Tobą swoją pasją. Organizowane przez nas szkolenia, eventy i wyjazdy są mixturą wielkiej przygody, ekscytujących wrażeń i podnoszenia sportowych umiejętności w duchu zabawy, wraz z gwarancją profesjonalizmu i bezpieczeństwa. 

Trenerzy pracujący w firmie Mixtura

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Mixtura