Mixtura

Firma
Mixtura

Informacje o firmie

LATO kochamy za słońce, wysokie temperatury i wiatr!!! W okresie wakacyjnym zapraszamy wszystkich na nasz kemping „Chałupy Centrum” który mieści się w samym sercu polskiej Ibizy czyli Chałupach! Jest to doskonałe miejsce na wyjazd ze znajomymi ze względu na bliskość wielu imprezowni, pięknej plaży i niesamowitej Zatoki Puckiej gdzie pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów możesz zacząć jak i doskonalić niesamowitą przygodę z Kitesurfingiem.

Nasz kemping jest także idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, ze względu na kameralność, ciszę i bardzo dobrze zorganizowane zaplecze sanitarne, niesamowitą kuchnię jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej na całym półwyspie, a co najważniejsze będziesz mógł się nią delektować w ciszy podczas gdy Twoje dzieci będą szaleć i bawić się na Placu Zabaw!ZIMĘ kochamy za śnieg, niskie temperatury i szaleństwo jakiemu możemy się w tym czasie oddać!

Jeśli jeszcze nie kochasz ZIMY z nami na pewno pokochasz ją na całe życie!!!!

Kiedy za oknem zimno i biało zapraszamy do naszej szkółki narciarsko-snowboardowej, w której czekają na Ciebie nasi wykwalifikowani, pełni pasji i umiejętności zarażania nią innych instruktorzy.Wśród nas są instruktorzy PZN, PZS, PZŻ, absolwenci AWFiS, animatorzy zabaw, ratownicy WOPR, przede wszystkim jednak sympatyczni ludzie, którzy chcą się podzielić z Tobą swoją pasją. Organizowane przez nas szkolenia, eventy i wyjazdy są mixturą wielkiej przygody, ekscytujących wrażeń i podnoszenia sportowych umiejętności w duchu zabawy, wraz z gwarancją profesjonalizmu i bezpieczeństwa. 

pokaż więcej

Dodatkowe:

Galeria firmy

Firma nie posiada lub nie uzupełniła galerii

Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek09:00 - 19:00
  • Wtorek09:00 - 19:00
  • Środa09:00 - 19:00
  • Czwartek09:00 - 19:00
  • Piątek09:00 - 19:00
  • Sobota09:00 - 19:00
  • Niedziela09:00 - 19:00

Trenerzy pracujący w firmie

Firma nie posiada lub nie uzupełniła pracowników

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Na których firma prowadzi zajęcia
  • User ID 24270 main address
    Władysławowo

Opinie o Mixtura

Brak opini, bądź pierwszym który oceni tę firmę

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
Sporty zimowe
0 5 0 0