facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Dietetyka
Miasto: Lublin
brak
brak
Trener

Michał Winiarski

0 ocen

Informacje o trenerze Michał Winiarski

 

Trenerlublin.pl

Absolwent AWF w Białej Podlaskiej i UP w Lublinie na kierunku dietetyka. Swoje doświadczenie zdobywałem, pracując jako trener personalny w najbardziej znanych sieciówkach w Polsce takich jak Holmes places, Pure ,Galeria Fitness. Byłem uczestnikiem debiutów i Mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness.

W tej chwili pracuję świadcząc prywatne usługi, dojeżdżając do domów klientów oraz stacjonarnie na siłowni Olimpia w Lublinie. Dodatkowo jestem organizatorem i wykładowcą na kursach trenera personalnego, osobistego w Lublinie.

Większość klientów zgłaszających się do mnie ma nadwagę spowodowaną złym trybem życia lub jednostkami chorobowymi takimi jak insulinooporność, cukrzyca ,niedoczynność tarczycy lub zapalenie tego narządu (hashimotto lub graves-basedow). Zajmuje się również osobami, które mają niedowagę lub alergie pokarmowe. Proces odchudzania jaki przeprowadzam z podopiecznymi na terenie Lublina i okolic jest wieloetapowy i indywidualnie opracowany pod konkretną osobę. Motywuję do działania i zagrzewam do walki!

Współpracuję ze sportowcami na szczeblu mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach np. kulturystyka, pływanie, piłka nożna, sporty walki.

Odchudzanie to jedna z moich specjalności. Efekty mojej pracy znajdziecie w zakładce galeria w której zamieściłem kilka metamorfoz moich podopiecznych –trenerlublin.pl

W mojej ofercie również znajdziesz rehabilitacje i gimnastykę korekcyjną. Zatrudniam wykwalifikowaną fizjoterapeutkę pracującą w szpitalach i na siłowni.

Wiek: 34
Doświadczenie: 7 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • wiele, warszawa, 2012 - 2018

Dodatkowe doświadczenie

  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Fizjoterapia
  • Układanie planów treningowych
  • Indywidualne plany dietetyczne
  • Doświadczenie w suplementacji sportowej

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Michał Winiarski

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

trenerlublin.pl
trenerlublin.pl

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Michał Winiarski