Michał Błaszczyk

Trener
ocena

Informacje o trenerze Michał Błaszczyk

Mgr Michał Błaszczyk – I Dan Taekwondo WTF i GTF, Instruktor sportu ze specjalnością Taekwondo WTF, wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy Taekwondo Kung Fu i Jiu jiutsu. Były trener kadry wojewódzkiej Juniora i Juniora Młodszego Taekwondo WTF w województwie łódzkim. Były kierownik wyszkolenia Okręgowego Związku Taekwondo WTF w Łodzi, Absolwent Wydziału Filozoficzno-Historycznego Uniwersytetu Łódzkiego.
Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w 1994 roku w sekcji Kung Fu Modliszki w Łódzkim Centrum Taekwondo „Sirocco”. Po pół roku rozpoczął równolegle treningi w sekcji Taekwondo GTF w tym samym klubie. Po pół roku treningu zdał swój pierwszy egzamin uczniowski od razu na 5 kup co w tak krótkim czasie było dużym sukcesem. Z sekcją Kung Fu pożegnał się ostatecznie pod koniec 1995 choć w późniejszym okresie wielokrotnie starował w różnego rodzaju turniejach Kung Fu. W latach 1995 – 2003 brał udział w wielu turniejach rangi mistrzostw Polski, Europy i Świata. W 1997 zdał egzamin mistrzowski na stopień I Dan Taekwondo GTF zdobywając w tym samym roku tytuły Mistrza Polski Taekwondo GTF Juniorów w kategorii – 60kg light contact, Seniorów w kategoriach – 58kg semi contact, – 58kg light contact, – 63kg light contact, – 67kg light contact, oraz tytuł mistrza Polski Seniorów Kung Fu w kategorii – 65kg light contact. Od 1998 rozpoczął treningi Taekwondo WTF pod okiem między innymi mistrza Soo Kwang Lee 9 Dan. Podczas całej swojej kariery zawodniczej stoczył ponad 150 walk w różnych formułach i systemch. W 2001 roku uzyskał tytuł zawodowy instruktora sportu Taekwondo WTF i od tego czasu zajął się czynnie szkoleniem dzieci i młodzieży w Łódzkim Centrum Taekwondo „Sirocco”. W 2003 roku doskonalił swoje umiejętności trenerskie korzystając z wiedzy ówczesnych trenerów kadry Polski Taekwondo WTF; trenera Roberta Sadurskiego i Patricka Stanczaka. W tym samym roku poznał swojego mistrza Kytu Dang 7 Dan z którym od tamtej pory utrzymuje stały kontakt. Od końca 2003 roku pełnił funkcję Kierownika wyszkolenia w OZTkd WTF w Łodzi, a od 2004 Trenera Kadry Wojewódzkiej Juniora i Juniora Młodszego Taekwondo WTF województwa łódzkiego. W latach 2003 –2006 zawodnicy prowadzeni przez niego osiągają liczne sukcesy podczas kolejnych edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Mistrzostw Polski Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów Taekwondo WTF. Dwoje z jego wychowanków Kamila Kowalska w 2005 i Maciej Kaczorowski w 2007, dostało powołanie do kadry narodowej Taekwondo WTF. Spod jego ręki wyszło także dwóch instruktorów sekcji Taekwondo WTF AZS OŚ Łódź, Piotr Witczak i Przemysław Jurewicz. W 2005 z jego inicjatywy zostaje zorganizowany pierwszy egzamin mistrzowski Taekwondo WTF, prowadzony przez niezależną komisję w której nie zasiada mistrz Soo Kwang Lee a przewodniczył jej mistrz Kytu Dang. Podczas tego egzaminu potwierdził swój stopień mistrzowski I Dan Taekwondo WTF, dzięki czemu posiada dwa równoległe stopnie WTF i GTF.
W latach 2008 – 2011 mieszkał w Zielonej Górze gdzie w 2009 z jego inicjatywy powstał Zielonogórski Klub Taekwondo Olimpijskiego „Hubal” którego był prezesem i głównym trenerem.
W roku 2011 przeprowadził się do Warszawy a później do Piaseczna gdzie w 2013 roku rozpoczął intensywną współpracę z Piotrem Bąkowskim. Aktualnie prowadzi zajęcia Kickboxingu z grupą dziecięcą oraz treningi Kickboxingu i Taekwondo dla młodzieży i dorosłych w Bąkowski Fight Club w Józefosławiu

pokaż więcej

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych szkół

dodatkowe doświadczenie

Firmy w których pracuje Michał Błaszczyk

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Trener nie posiada lub nie uzupełnił galerii

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

  • Bąkowski Fight Club
    Urocza 14, Józefosław

Opinie o Michał Błaszczyk

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii:  1
trenerka personalna
Agnieszka Mokotowska Ocena: 

Typ treningu: kickboxing

Liczba treningów: 10+

super instruktor świetna atmosfera na zajściach zaangażowanie w pracę widać dużą wiedze i doświadczenie bardzo wysoki poziom techniczny instruktor bardzo komunikatywny z podejściem do dzieci wart polecenia

pokaż więcej

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
Michał Błaszczyk Sporty walki
0 5 5 1