Michał Błaszczyk

Trener
ocena

Informacje o trenerze Michał Błaszczyk

Mgr Michał Błaszczyk – I Dan Taekwondo WTF i GTF, Instruktor sportu ze specjalnością Taekwondo WTF, wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy Taekwondo Kung Fu i Jiu jiutsu. Były trener kadry wojewódzkiej Juniora i Juniora Młodszego Taekwondo WTF w województwie łódzkim. Były kierownik wyszkolenia Okręgowego Związku Taekwondo WTF w Łodzi, Absolwent Wydziału Filozoficzno-Historycznego Uniwersytetu Łódzkiego.
Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w 1994 roku w sekcji Kung Fu Modliszki w Łódzkim Centrum Taekwondo „Sirocco”. Po pół roku rozpoczął równolegle treningi w sekcji Taekwondo GTF w tym samym klubie. Po pół roku treningu zdał swój pierwszy egzamin uczniowski od razu na 5 kup co w tak krótkim czasie było dużym sukcesem. Z sekcją Kung Fu pożegnał się ostatecznie pod koniec 1995 choć w późniejszym okresie wielokrotnie starował w różnego rodzaju turniejach Kung Fu. W latach 1995 – 2003 brał udział w wielu turniejach rangi mistrzostw Polski, Europy i Świata. W 1997 zdał egzamin mistrzowski na stopień I Dan Taekwondo GTF zdobywając w tym samym roku tytuły Mistrza Polski Taekwondo GTF Juniorów w kategorii – 60kg light contact, Seniorów w kategoriach – 58kg semi contact, – 58kg light contact, – 63kg light contact, – 67kg light contact, oraz tytuł mistrza Polski Seniorów Kung Fu w kategorii – 65kg light contact. Od 1998 rozpoczął treningi Taekwondo WTF pod okiem między innymi mistrza Soo Kwang Lee 9 Dan. Podczas całej swojej kariery zawodniczej stoczył ponad 150 walk w różnych formułach i systemch. W 2001 roku uzyskał tytuł zawodowy instruktora sportu Taekwondo WTF i od tego czasu zajął się czynnie szkoleniem dzieci i młodzieży w Łódzkim Centrum Taekwondo „Sirocco”. W 2003 roku doskonalił swoje umiejętności trenerskie korzystając z wiedzy ówczesnych trenerów kadry Polski Taekwondo WTF; trenera Roberta Sadurskiego i Patricka Stanczaka. W tym samym roku poznał swojego mistrza Kytu Dang 7 Dan z którym od tamtej pory utrzymuje stały kontakt. Od końca 2003 roku pełnił funkcję Kierownika wyszkolenia w OZTkd WTF w Łodzi, a od 2004 Trenera Kadry Wojewódzkiej Juniora i Juniora Młodszego Taekwondo WTF województwa łódzkiego. W latach 2003 –2006 zawodnicy prowadzeni przez niego osiągają liczne sukcesy podczas kolejnych edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Mistrzostw Polski Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów Taekwondo WTF. Dwoje z jego wychowanków Kamila Kowalska w 2005 i Maciej Kaczorowski w 2007, dostało powołanie do kadry narodowej Taekwondo WTF. Spod jego ręki wyszło także dwóch instruktorów sekcji Taekwondo WTF AZS OŚ Łódź, Piotr Witczak i Przemysław Jurewicz. W 2005 z jego inicjatywy zostaje zorganizowany pierwszy egzamin mistrzowski Taekwondo WTF, prowadzony przez niezależną komisję w której nie zasiada mistrz Soo Kwang Lee a przewodniczył jej mistrz Kytu Dang. Podczas tego egzaminu potwierdził swój stopień mistrzowski I Dan Taekwondo WTF, dzięki czemu posiada dwa równoległe stopnie WTF i GTF.
W latach 2008 – 2011 mieszkał w Zielonej Górze gdzie w 2009 z jego inicjatywy powstał Zielonogórski Klub Taekwondo Olimpijskiego „Hubal” którego był prezesem i głównym trenerem.
W roku 2011 przeprowadził się do Warszawy a później do Piaseczna gdzie w 2013 roku rozpoczął intensywną współpracę z Piotrem Bąkowskim. Aktualnie prowadzi zajęcia Kickboxingu z grupą dziecięcą oraz treningi Kickboxingu i Taekwondo dla młodzieży i dorosłych w Bąkowski Fight Club w Józefosławiu

pokaż więcej

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych szkół

dodatkowe doświadczenie

Firmy w których pracuje Michał Błaszczyk

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Trener nie posiada lub nie uzupełnił galerii

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

  • Bąkowski Fight Club
    Urocza 14, Józefosław

Opinie o Michał Błaszczyk

ocena trenera

Wszystkich opinii:  1
5
1 0 0
trenerka personalna
Agnieszka Mokotowska Ocenił na: 
20.12.2018

Typ treningu: kickboxing

liczba treningów: 10+

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia

super instruktor świetna atmosfera na zajściach zaangażowanie w pracę widać dużą wiedze i doświadczenie bardzo wysoki poziom techniczny instruktor bardzo komunikatywny z podejściem do dzieci wart polecenia

pokaż więcej

Trenowałeś z Michał Błaszczyk?
Podziel się swoją opinią o tym trenerze .
Oceń aspekty treningu

Pomoc - Jak ocenić trenera?

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia

Licznik znaków:

zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
Michał Błaszczyk Sporty walki
0 5 5 1