facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening mentalny
Miasto: Chorzów
brak
brak
Firma

Mental Power

0 ocen

Informacje o firmie Mental Power

Trening mentalny, który jest nieodłącznym elementem przygotowań najlepszych sportowców, to nasza pasja. Pomagamy sportowcom różnych dyscyplin uwolnić ich potencjał, bo wiemy, jak ważna jest umiejętność zarządzania swoimi myślami i emocjami i że to tak naprawdę ona prowadzi na szczyt!

Posiadamy siatkę trenerów w całej Polsce. Współpracujemy z zawodnikami czołowych polskich lig - m.in. PlusLigi siatkówki, Superligi piłki ręcznej, Lotto Ekstraklasy piłki nożnej i innych dyscyplin. Na naszym koncie mamy m.in. złoty medal Mistrzostw Świata w siatkówce oraz wiele medali Mistrzostw Polski.

Prowadzimy sesje indywidualne oraz szkolenia (takie, jak "Strategie Najlepszych Sportowców"), w których skupiamy się na mentalnych aspektach uprawiania sportu.

Jeśli i Ty chcesz podnieść swoje umiejętności w tym zakresie, dowiedzieć się jak wzbudzić w sobie motywację i jak zamienić ją na determinację, jak ustalać i skutecznie realizować swoje cele a także jak radzić sobie ze zniechęceniem, kontuzjami (które przecież wcześniej czy później się pojawią) - zapraszamy.

PS. A jeśli chciałbyś uzupełnić swoje kompetencje trenera personalnego o trening mentalny, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej Akademii Trenerów Mentalnych (www.mental-power.pl/akademia).

Rok założenia: 2017

Trenerzy pracujący w firmie Mental Power

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Mental Power