facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Fitness
Miasto: Poznań
brak
brak
Trener

Matylda Tadyszak

0 ocen

Informacje o trenerze Matylda Tadyszak

# Nazywam się Matylda Tadyszak jestem trenerem personalnym, technikiem masażu oraz studentką fizjoterapii. Jestem także czynną zawodniczką sportów sylwetkowych w kategorii bodyfitness oraz życiowo super babką. 
# Na co dzień prowadzę treningi personalne pomagając podopiecznym realizować wszelkie cele związane ze zmianą sylwetki oraz nawyków stylu życia. Poprzez masaż i ćwiczenia korygujące postawę pomagam znieść dolegliwości bólowe, natomiast poprzez uświadamianie i naukę z zakresu zdrowego żywienia oraz aktywności fizycznej pomagam odzyskiwać chęć do działania i pewność siebie.

# Współpracuję przede wszystkim ze świadomymi kobietami, które chcą na nowo poczuć się pięknie i pewnie w swoim ciele, przejąć kontrolę nad swoją kobiecością, by móc cieszyć się nią w pełni.
Pod moją opieką rozwijają się również młode dorastające dziewczyny, które poprzez kontakt z ciałem na treningu poznają swoją fizyczność i tym samym kreują własną osobowość.

#W trakcie współpracy kładę ogromny nacisk na atmosferę tak aby Komfort swoboda i pewność towarzyszyły Tobie podczas każdego treningu. Przykładam dużą  uwagę do personalizacji ćwiczeń i doboru technik tak, aby trening był bezpieczny oraz indywidualnie dopasowany do potrzeb i możliwości podopiecznych. Dzięki temu ćwiczenia ze mną  to nie tylko sposób na polepszenie sylwetki, ale także poprawę samopoczucia i zdrowia.

# Robię to ponieważ chcę pokazać kobietom ich osobisty potencjał, oraz to że ich potrzeby zdrowia i poczucie swojej kobiecości są WAŻNE. 

#Więc Jeśli chcesz żebym pomogła Ci zbudować Twoją osobistą przestrzeń oraz ciało dzięki któremu pokażesz światu swój potencjał i moc wyślij do mnie wiadomość prywatną w celu ustalenia dogodnego terminu konsultacji
Do zobaczenia!

Wiek: 1
Doświadczenie: 8 lat

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Praca z osobami niepełnosprawnymi
  • Fizjoterapia
  • Masaże sportowe
  • Układanie planów treningowych
  • Doświadczenie w suplementacji sportowej
  • Przygotowywanie do zawodów sportowych

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Matylda Tadyszak

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cennik:
Konsultacja+trening pokazowy 30min Gratis
Pojedynczy trening instruktażowy. Nauka technik pod plan treningowy 90min 150zł
Trening personalny 60min 130zł
5x trening personalny 600zł
10x trening personalny 1100zł
Masaż 45min + ćwiczenia korekcyjne 30min 150zł
Masaż 45min 120zł
5x masaż 550zł
10x masaż 1100zł

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Matylda Tadyszak