facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Warszawa
brak
brak
Trener

Mateusz Świątek

0 ocen

Informacje o trenerze Mateusz Świątek

Cześć! tu Mateusz jestem trenerem personalnym z Warszawy.

 

Może na początek coś o sobie. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat, próbowałem swoich sił w wielu dyscyplinach takich jak: piłka nożna, piłka ręczna, lekkoatletyka czy kickboxing jednak były to dyscypliny przez, które miałem spore trudności z uzyskaniem większej masy mięśniowej oraz wymarzonej sylwetki, a to również między innymi przez swój somatotyp. Dlatego postanowiłem, że spróbuje swoich sił na siłowni i zbuduje swoją wymarzoną sylwetkę i właściwie w tym miejscu narodziła się prawdziwa pasja do tego sportu. Sylwetka zaczęła się zmieniać, znajomi od razu zauważyli spore zmiany i przede wszystkim zacząłem być atrakcyjny dla siebie! Czego życzę również Tobie !

 

Zapewne jest wiele osób, które również chcą zmienić coś w swoim życiu i mam nadzieje, że jesteś właśnie taką osobą inaczej nie wszedłbyś w to ogłoszenie :)

 

Swoją ofertę kieruję do ludzi w każdym wieku. Jeżeli chcesz zacząć podobać się sobie, stać się atrakcyjny oraz pewny siebie to zapraszam na treningi personalne w moim towarzystwie.

Treningi prowadzę w każdym klubie McFit oraz we wszystkich klubach honorujących karte multisport classic na terenie Warszawy.

 

Masz pytania? Pisz śmiało

Wiek: 30
Doświadczenie: mniej niż rok

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Kurs Trenera Personalnego; Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki we Wrocławiu, Trener personalny, Warszawa
  • Dietetyka poziom I; Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki we Wrocławiu, Dietetyka poziom I, Warszawa

Dodatkowe doświadczenie

  • Układanie planów treningowych

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Mateusz Świątek

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cennik
Konsultacja + trening próbny 0
Trening personalny 80-120

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Mateusz Świątek