facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty walki
Miasto: Warszawa
brak
brak
Trener

Mateusz Staszkiewicz

0 ocen

Informacje o trenerze Mateusz Staszkiewicz

Mateusz Staszkiewicz – absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Instruktor boksu i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem.  15 lat doświadczenia w sporcie. Zawodnik boksu olimpijskiego. 

 

Jako trener jestem osobą sumienną i zdyscyplinowaną. Tego samego oczekuje od swoich podopiecznych. Jako zawodnik boksu olimpijskiego wiem, że sukces można osiągnąć tylko przez ciężką pracę i poświęcenie.

W swojej pracy główny nacisk kładę na sprawność fizyczną i kondycję. Wysportowana sylwetka jest dodatkowym profitem płynącym ze wspólnych treningów.

Jako instruktor boksu, wprowadzam do treningów elementy tej szlachetnej dyscypliny. Udowadniam, że trening bokserski, może być świetnym treningiem ogólnorozwojowym i sposobem na podniesienie pewności siebie. Niezależnie, czy chcesz nauczyć się samoobrony, brać udział w zawodach, czy po prostu poprawić swoją formę, możesz liczyć na profesjonalne podejście z mojej strony.

Bokserskie korzenie i otwarty umysł sprawiają, że treningi pod moim okiem to połączenie tradycyjnej szkoły treningu boksu  z nowinkami świata fitness. 

 

Profesjonalizm, bezpieczeństwo i zdrowie moich podopiecznych to dla mnie priorytet. Ze względu na swoje doświadczenie, wiem dokładnie czego potrzebuje ludzki organizm aby uzyskiwać optymalne wyniki.

 

 

Używając najskuteczniejszych metod treningowych i motywacyjnych Sport Gang odmienił życie setek zadowolonych klientów. Osoby trenujące z nami odnotowują znaczną poprawę stanu zdrowia,  samopoczucia, korygują wady postawy oraz zwiększają swoją wydajność psychomotoryczna. 

 

Zapraszam na treningi personalne oraz trening bokserskie w Warszawie, lokalizacja do uzgodnienia.

Wiek: 5
Doświadczenie: 15 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Instruktor boksu, Warszawa, 2014 - 2014
  • Trener Personalny, Warszawa, 2013 - 2013

Dodatkowe doświadczenie

  • Zajęcia dla dzieci
  • Układanie planów treningowych
  • Dojazd do klienta
  • Doświadczenie w suplementacji sportowej
  • Przygotowywanie do zawodów sportowych

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Mateusz Staszkiewicz

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cena
Trening personalny 140 zł
5 Treningów personalnych 600zł
10 Treningów personalnych 1000zł
TRENING BOKSERSKI 100zł

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Mateusz Staszkiewicz