Mateusz Grabowski

Trener
oceny

Informacje o trenerze Mateusz Grabowski

O mnie 


            Nazywam się Mateusz i dziękuję, że poświęcasz czas żeby się więcej o mnie dowiedzieć.


             Moja przygoda ze sportem zaczęła się  w gimnazjum i trwa do dziś. Zawsze pasjonowała mnie możliwość pełnego wykorzystania ludzkiego potencjału fizycznego bez wspomagania środkami dopingującymi. Od najmłodszych lat zgłębiałem wiedzę w tym kierunku sprawdzając ją w pierwszych latach na sobie i z czasem dzieląc się sprawdzonymi rozwiązaniami z moimi Podopiecznymi, pomagając skutecznie w osiąganiu ich celów i spełnianiu marzeń.


            Mogę pochwalić się do dzisiaj 15 letnim stażem treningowym, w czym 7 lat trenowałem wyczynowo wioślarstwo (5 razy mistrzostwo Mazowsza i mistrzostwo Polski Uniwersytetów). W 2009 roku zrobiłem pierwsze uprawnienia trenerskie i zacząłem pracę. Zaczynałem na uczelnianej siłowni, a z czasem w innych warszawskich klubach jak S4, Galeria Fitness, czy Jatomi. Obecnie nie muszę już pracować na dyżurach, a cały czas poświęcam indywidualnej pracy z Podopiecznymi.


            Mam wiele ukończonych kursów i szkoleń :    https://www.facebook.com/pg/poradnik.treningowy.trener.mateusz.grabowski/photos/?tab=album&album_id=1497654860553821


Nie uważam jednak, że to jest najważniejsze. Codziennie uczę się po kilka godzin, mam przeczytane ponad 200 książek (których wykaz z ciekawości zamieszczam w pliku Excel) i poprowadziłem do dziś ponad 2000 godzin treningów personalnych. Zrobiłem  to wszystko z radością, bo moja praca to moja pasja. Wiem, że brzmi to strasznie banalnie ale tak właśnie jest z każdą dziedziną, która całkowicie nas pochłonie.


            Jeśli zainteresowałem Cię moją osobą i zaufasz mi na tyle abyśmy razem osiągnęli twoje wymarzone cele dzwoń albo napisz do mnie.


Życzę Ci wytrwałości w nowo powziętych postanowieniach !


Mateusz  

pokaż więcej

Wiek: 33
Doświadczenie: 8 lat
Znajomość języków obcych:

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

 • PAS, Instruktor kulturystyki, Warszawa, 2009 -

 • AIS, Trener Personalny, Warszawa, 2012 -

 • Training Show Room, Mobilność i stabilność w kontekście przygotowań sportowca, Warszawa, 2015 -

 • Training Show Room, Siła, Warszawa, 2016 -

 • Training Show Room, Wytrzymałość, Warszawa, 2016 -

 • Akademia A4, human Nutrition Basics, Warszawa, 2016 -

 • Akademia A4, Sport Nutrition and Suplementation, Warszawa, 2016 -

 • Akademia A4, Advanced Nutrition Systems, Warszawa, 2016 -

 • AIS, Instruktor Treningu Funkcjonalnego, Warszawa, 2012 -

 • AIS, Dietetyka i Suplementacja, Warszawa, 2012 -

 • Akademia A4, Coaching, Warszawa, 2016 -

dodatkowe doświadczenie

 • Doświadczenie w pracy z seniorami
 • Układanie planów treningowych
 • Indywidualne plany dietetyczne
 • Doświadczenie w suplementacji sportowej

Firmy w których pracuje Mateusz Grabowski

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Oferta

Cena
Konsultacje + trenig próbny 0 pln
Trening Personalny 100 - 150 pln
Plany dietetyczne W cenie (od pakietu 10 TP)
Plany treningowe W cenie (od pakietu 10 TP)

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

 • Siłownia Mcfit
  Wołoska 16, Warszawa
 • Mcfit
  Świętokrzyska , Warszawa
 • Mcfit
  plac Zawiszy , Warszawa

Opinie o Mateusz Grabowski

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii:  4
Michał Pakalski Ocena: 

Typ treningu: Trening siłowy

Liczba treningów: 10+

Z Mateuszem trenuję od prawie dwóch lat i jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Mateusz jest odpowiedzialnym człowiekiem, który podchodzi do pracy bardzo profesjonalnie. Zawsze jest przygotowany do zajęć - nie wymyśla kolejnych ćwiczeń na poczekaniu, tylko ma dokładnie rozpisany plan aktualnego treningu, na który w czasie zajęć nanosi dodatkowo notatki i spostrzeżenia. Do tego stale podnosi swoje kwalifikacje i jest na bieżąco z nowymi trendami i stanem wiedzy naukowej. Ma długofalowe podejście do kursanta, swoją bogatą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje, by odpowiednio dopasować trening do konkretnej osoby i osiągnąć z nią jak najlepsze wyniki w zależności od potrzeb. Przy pełnym skupieniu na prowadzeniu zajęć i uważaniu na prawidłową postawę i odpowiednie wykonywanie ćwiczeń przez podopiecznego Mateusz potrafi jednocześnie zapewnić podczas treningu przyjazną i luźną atmosferę. Wszystkim szczerze polecam treningi z Mateuszem!

pokaż więcej

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
Leszek Michalik Ocena: 

Typ treningu: Body Building

Liczba treningów: 1-3

Mateusz, to najbardziej zdumiewający trener, z jakim przyszło mi się spotkać na swojej drodze, a nadmienię, że w ciągu wielu lat odbytych treningów na wielu siłowniach miałem do czynienia z naprawdę dobrymi trenerami personalnymi. To, czym Mateusz wyróżnia się na plus, to niewątpliwie to, że programy treningowe przygotowane i prowadzone przez niego mają solidne postawy naukowe, a mówiąc wprost, oparte są na najnowszych badaniach prowadzonych przez najlepsze sportowe ośrodki naukowe na świecie. Mateusz korzysta z najnowszej literatury w tym zakresie i to nie tylko tej polsko-języcznej, lecz również tej nieprzetłumaczonej jeszcze na język polski, a dostępnej np. po angielsku. Zaskakujące jak dużo tej wiedzy Matusz pochłonął i nadal chłonie, a to, co bezcenne to, że chętnie się tą wiedzą dzieli. Każdy może być pewny, że trening, jaki przygotuje i poprowadzi Mateusz będzie dostosowany do jego budowy morfologicznej, a cel zostanie wyznaczony tak, aby przyniósł pożądany efekt oraz zadowolenie z samego treningu. Podczas prowadzonych zajęć Mateusz jest zawsze w pełni zaangażowany i skoncentrowany. Ćwiczący może być pewien, że wykonywane przez niego ćwiczenie będzie obserwowane z uwagą, a każde nawet najdrobniejsze odchylenie od ideału od razu korygowane. Każdemu rekomenduję Mateusza, z czystym sercem, jako trenera, ponieważ to najlepszy profesjonalista, z jakim przyszło mi trenować. Gorąco polecam! Leszek

pokaż więcej

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
Jan Koziej Ocena: 

Typ treningu: Siłowy

Liczba treningów: 10+

Mateusza poznałem podczas mojego pierwszego dnia na siłowni. Nie miałem bladego pojęcia jak ćwiczyć a nie chciałem nabawić się kontuzji. Zaczęliśmy od cyklu 3 treningów które miały pokazać mi co i jak robić a skończyło się na tym że widujemy się do dzisiaj przynajmniej 2 razy w tygodniu. Ćwiczenia z trenerem są zupełnie inne niż te wykonywane samodzielnie, są o wiele bardziej efektywne, możemy liczyć na poprawę naszych błędów i sugestie, a w przypadku Mateusza oprócz tych rzeczy również miłą atmosferę. Posiada on dużą wiedzę w swojej dziedzinie oraz świetnie motywuje do działania. Naprawdę angażuje się w swoją prace i daje również rady dotyczące diety i samodzielnych treningów. Jednak chyba zaletą która najbardziej trzyma mnie przy treningach jest to, że jest on zwyczajnie fajnym gościem. Zachęcam wszystkich do treningu z Mateuszem.

pokaż więcej

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
Krzysztof Wróblewski Ocena: 

Typ treningu: trening siłowy

Liczba treningów: 10+

Z początku sceptycznie nastawiony zdecydowałem się na pomoc trenera, gdyż mój samodzielny trening przynosił mizerne efekty. Zdecydowanie polecam Mateusza, bardzo mocno angażuje się w trening, w kontrolę prawidłowej techniki ćwiczeń. Przygotowany merytorycznie, trening urozmaicony, trenujemy 3 razy w tygodniu. Waga spadła o 9 kilogramów, efekty jeszcze mocniej motywują do dalszej pracy!

pokaż więcej

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
Mateusz Grabowski Sporty siłowe
0 5 5 4