facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty siłowe
Miasto: Warszawa
brak
brak
Trener

Mateusz Grabowski

4 oceny

Informacje o trenerze Mateusz Grabowski

O mnie 

            Nazywam się Mateusz i dziękuję, że poświęcasz czas żeby się więcej o mnie dowiedzieć.

             Moja przygoda ze sportem zaczęła się  w gimnazjum i trwa do dziś. Zawsze pasjonowała mnie możliwość pełnego wykorzystania ludzkiego potencjału fizycznego bez wspomagania środkami dopingującymi. Od najmłodszych lat zgłębiałem wiedzę w tym kierunku sprawdzając ją w pierwszych latach na sobie i z czasem dzieląc się sprawdzonymi rozwiązaniami z moimi Podopiecznymi, pomagając skutecznie w osiąganiu ich celów i spełnianiu marzeń.

            Mogę pochwalić się do dzisiaj 15 letnim stażem treningowym, w czym 7 lat trenowałem wyczynowo wioślarstwo (5 razy mistrzostwo Mazowsza i mistrzostwo Polski Uniwersytetów). W 2009 roku zrobiłem pierwsze uprawnienia trenerskie i zacząłem pracę. Zaczynałem na uczelnianej siłowni, a z czasem w innych warszawskich klubach jak S4, Galeria Fitness, czy Jatomi. Obecnie nie muszę już pracować na dyżurach, a cały czas poświęcam indywidualnej pracy z Podopiecznymi.

            Mam wiele ukończonych kursów i szkoleń :    https://www.facebook.com/pg/poradnik.treningowy.trener.mateusz.grabowski/photos/?tab=album&album_id=1497654860553821

Nie uważam jednak, że to jest najważniejsze. Codziennie uczę się po kilka godzin, mam przeczytane ponad 200 książek (których wykaz z ciekawości zamieszczam w pliku Excel) i poprowadziłem do dziś ponad 2000 godzin treningów personalnych. Zrobiłem  to wszystko z radością, bo moja praca to moja pasja. Wiem, że brzmi to strasznie banalnie ale tak właśnie jest z każdą dziedziną, która całkowicie nas pochłonie.

            Jeśli zainteresowałem Cię moją osobą i zaufasz mi na tyle abyśmy razem osiągnęli twoje wymarzone cele dzwoń albo napisz do mnie.

Życzę Ci wytrwałości w nowo powziętych postanowieniach !

Mateusz  

Wiek: 36
Doświadczenie: 8 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

 • PAS, Instruktor kulturystyki, Warszawa, 2009
 • AIS, Trener Personalny, Warszawa, 2012
 • Training Show Room, Mobilność i stabilność w kontekście przygotowań sportowca, Warszawa, 2015
 • Training Show Room, Siła, Warszawa, 2016
 • Training Show Room, Wytrzymałość, Warszawa, 2016
 • Akademia A4, human Nutrition Basics, Warszawa, 2016
 • Akademia A4, Sport Nutrition and Suplementation, Warszawa, 2016
 • Akademia A4, Advanced Nutrition Systems, Warszawa, 2016
 • AIS, Instruktor Treningu Funkcjonalnego, Warszawa, 2012
 • AIS, Dietetyka i Suplementacja, Warszawa, 2012
 • Akademia A4, Coaching, Warszawa, 2016

Dodatkowe doświadczenie

 • Doświadczenie w pracy z seniorami
 • Układanie planów treningowych
 • Indywidualne plany dietetyczne
 • Doświadczenie w suplementacji sportowej

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Mateusz Grabowski

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cena
Konsultacje + trenig próbny 0 pln
Trening Personalny 100 - 150 pln
Plany dietetyczne W cenie (od pakietu 10 TP)
Plany treningowe W cenie (od pakietu 10 TP)

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Mateusz Grabowski

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 4
user photo
Michał Pakalski
Ocena:
15.09.2017
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Trening siłowy

Z Mateuszem trenuję od prawie dwóch lat i jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Mateusz jest odpowiedzialnym człowiekiem, który podchodzi do pracy bardzo profesjonalnie. Zawsze jest przygotowany do zajęć - nie wymyśla kolejnych ćwiczeń na poczekaniu, tylko ma dokładnie rozpisany plan aktualnego treningu, na który w czasie zajęć nanosi dodatkowo notatki i spostrzeżenia. Do tego stale podnosi swoje kwalifikacje i jest na bieżąco z nowymi trendami i stanem wiedzy naukowej. Ma długofalowe podejście do kursanta, swoją bogatą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje, by odpowiednio dopasować trening do konkretnej osoby i osiągnąć z nią jak najlepsze wyniki w zależności od potrzeb. Przy pełnym skupieniu na prowadzeniu zajęć i uważaniu na prawidłową postawę i odpowiednie wykonywanie ćwiczeń przez podopiecznego Mateusz potrafi jednocześnie zapewnić podczas treningu przyjazną i luźną atmosferę. Wszystkim szczerze polecam treningi z Mateuszem!

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Leszek Michalik
Ocena:
11.09.2017
Liczba treningów: 1-3
Typ treningu: Body Building

Mateusz, to najbardziej zdumiewający trener, z jakim przyszło mi się spotkać na swojej drodze, a nadmienię, że w ciągu wielu lat odbytych treningów na wielu siłowniach miałem do czynienia z naprawdę dobrymi trenerami personalnymi. To, czym Mateusz wyróżnia się na plus, to niewątpliwie to, że programy treningowe przygotowane i prowadzone przez niego mają solidne postawy naukowe, a mówiąc wprost, oparte są na najnowszych badaniach prowadzonych przez najlepsze sportowe ośrodki naukowe na świecie. Mateusz korzysta z najnowszej literatury w tym zakresie i to nie tylko tej polsko-języcznej, lecz również tej nieprzetłumaczonej jeszcze na język polski, a dostępnej np. po angielsku. Zaskakujące jak dużo tej wiedzy Matusz pochłonął i nadal chłonie, a to, co bezcenne to, że chętnie się tą wiedzą dzieli. Każdy może być pewny, że trening, jaki przygotuje i poprowadzi Mateusz będzie dostosowany do jego budowy morfologicznej, a cel zostanie wyznaczony tak, aby przyniósł pożądany efekt oraz zadowolenie z samego treningu. Podczas prowadzonych zajęć Mateusz jest zawsze w pełni zaangażowany i skoncentrowany. Ćwiczący może być pewien, że wykonywane przez niego ćwiczenie będzie obserwowane z uwagą, a każde nawet najdrobniejsze odchylenie od ideału od razu korygowane. Każdemu rekomenduję Mateusza, z czystym sercem, jako trenera, ponieważ to najlepszy profesjonalista, z jakim przyszło mi trenować. Gorąco polecam! Leszek

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Jan Koziej
Ocena:
06.09.2017
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Siłowy

Mateusza poznałem podczas mojego pierwszego dnia na siłowni. Nie miałem bladego pojęcia jak ćwiczyć a nie chciałem nabawić się kontuzji. Zaczęliśmy od cyklu 3 treningów które miały pokazać mi co i jak robić a skończyło się na tym że widujemy się do dzisiaj przynajmniej 2 razy w tygodniu. Ćwiczenia z trenerem są zupełnie inne niż te wykonywane samodzielnie, są o wiele bardziej efektywne, możemy liczyć na poprawę naszych błędów i sugestie, a w przypadku Mateusza oprócz tych rzeczy również miłą atmosferę. Posiada on dużą wiedzę w swojej dziedzinie oraz świetnie motywuje do działania. Naprawdę angażuje się w swoją prace i daje również rady dotyczące diety i samodzielnych treningów. Jednak chyba zaletą która najbardziej trzyma mnie przy treningach jest to, że jest on zwyczajnie fajnym gościem. Zachęcam wszystkich do treningu z Mateuszem.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Krzysztof Wróblewski
Ocena:
05.09.2017
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: trening siłowy

Z początku sceptycznie nastawiony zdecydowałem się na pomoc trenera, gdyż mój samodzielny trening przynosił mizerne efekty. Zdecydowanie polecam Mateusza, bardzo mocno angażuje się w trening, w kontrolę prawidłowej techniki ćwiczeń. Przygotowany merytorycznie, trening urozmaicony, trenujemy 3 razy w tygodniu. Waga spadła o 9 kilogramów, efekty jeszcze mocniej motywują do dalszej pracy!

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia