Marcin Tomczyk

Trener
oceny

Informacje o trenerze Marcin Tomczyk

Mistrz Świata 2014, Mistrz Polski MuayThai 2014 (obroniony tytuł z roku 2013), I miejsce Baltic Muay Thai Championship 2012 (Litwa), Kilkukrotny Mistrz Polski MuayThai, II miejsce Pucharu Europy MuayThai, zdobywca Pucharu Polski MuayThai, zwycięzca Turnieju o Puchar Króla Tajlandii, dwukrotnie otrzymał tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju (Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Federacji Boksu Tajskiego), wielokrotnie powoływany do reprezentowania naszego kraju w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata MuayThai, uczestnik walk amatorskich i gal zawodowych w formułach K1 i MuayThai, medalista turniejów Ju Jitsu, Taekwondo, Kempo, trener medalistów Mistrzostw Polski, Pucharów Polski, Mistrzostw Europy, inicjator i główny trener Klubu Gymnazion Sosnowiec MuayThai, w latach 2006/2007 instruktor samoobrony i technik interwencji w Elitarnej Szkole Służb Ochrony i Biznesu „Cobra”, ze sportami walki związany od ponad 20 lat, trener osobisty, trener z międzynarodowymi uprawnieniami MuayThai organizacji IFMA-WMC, instruktor przy Polskim Związku MuayThai, państwowe uprawnienia instruktora boksu przy Polskim Związku Bokserskim

pokaż więcej

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Uniwersytet Śląski, Filozofia, Katowice,

dodatkowe doświadczenie

Firmy w których pracuje Marcin Tomczyk

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Trener nie posiada lub nie uzupełnił galerii

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

  • Gymnazion
    Sobieskiego 64A/220, Sosnowiec

Opinie o Marcin Tomczyk

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii:  2
Gęsiu Ocena: 

Typ treningu: Muay Thai

Liczba treningów: 1-3

Świetna atmosfera podczas treningu. Człowiek się dużo uczy. Pan Marcin jest świetnym trenerem z poczuciem humoru, który chce nauczyć swoich podopiecznych a nie tylko zarobić.

pokaż więcej

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
Bartek Sadowski Ocena: 

Trening w najlepszym wydaniu - wycisk, technika i super klimat na zajęciach. Wszystko dopasowane do poziomu i umiejętności uczestnika - więc zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane nie będą narzekać. Współpracę z Marcinem mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

pokaż więcej

zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
Marcin Tomczyk Sporty walki
0 5 5 2