facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty walki
brak
brak
Trener

Marcin Tomczyk

3 oceny

Informacje o trenerze Marcin Tomczyk

Cześć! Mam na imię Marcin i jestem od 15 lat trenerem i sportowcem dużo dłużej. Jestem trenerem grup w moim Klubie Gymnazion MuayThai i trenerem personalnym.

Specjalizuję się w spotach walki i treningu siłowym. Są to dwie moje miłości sportowe. Duże znaczenie ma dla mnie sprawność ogólna.

W roku 2020 zostałem wybrany trenerem kadry narodowej na rok 2020.

Z zawodnikami mojego Klubu zdobywaliśmy liczne tytuły jak: tytuły dla najlepszych zawodników, czy tytuły dla najlepszego Klubu Mistrzostw Polski.

Mam na koncie też kilka sukcesów zawodniczych:

Mistrz Świata 2014, Mistrz Świata 2016, Vice-mistrz Świata 2016, Mistrz Polski MuayThai 2014 (obroniony tytuł z roku 2013), I miejsce Baltic Muay Thai Championship 2012 (Litwa), Kilkukrotny Mistrz Polski MuayThai, II miejsce Pucharu Europy MuayThai, zdobywca Pucharu Polski MuayThai, zwycięzca Turnieju o Puchar Króla Tajlandii, dwukrotnie otrzymał tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju (Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Federacji Boksu Tajskiego), wielokrotnie powoływany do reprezentowania naszego kraju w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata MuayThai, uczestnik walk amatorskich i gal zawodowych w formułach K1 i MuayThai, medalista turniejów Ju Jitsu, Taekwondo, Kempo, trener medalistów Mistrzostw Polski, Pucharów Polski, Mistrzostw Europy, inicjator i główny trener Klubu Gymnazion Sosnowiec MuayThai, w latach 2006/2007 instruktor samoobrony i technik interwencji w Elitarnej Szkole Służb Ochrony i Biznesu „Cobra”, ze sportami walki związany od ponad 20 lat, trener osobisty, trener z międzynarodowymi uprawnieniami MuayThai organizacji IFMA-WMC, instruktor przy Polskim Związku MuayThai, państwowe uprawnienia instruktora boksu przy Polskim Związku Bokserskim

Wiek: 0
Doświadczenie: 16 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Uniwersytet Śląski, Filozofia, Katowice

Dodatkowe doświadczenie

  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Praca z osobami niepełnosprawnymi
  • Układanie planów treningowych
  • Doświadczenie w suplementacji sportowej
  • Przygotowywanie do zawodów sportowych
  • Trening grupowy

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Marcin Tomczyk

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Marcin Tomczyk

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 3
user photo
Mariusz Sikora
Ocena:
09.07.2020
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Muay Thai

Trenowałem u Marcina kilka lat temu. Niestety musiałem wyjechać z Sosnowca. Do dzisiaj wspominam go jako wspaniałego trenera. Jeden z najlepszych klubów w mieście. Trenowałem sztuki i sporty walki w wielu miejscach ale treningi u Marcina były jednymi z najlepszych. Bardzo rzadko spotyka się tak zaangażowanego trenera. Treningi w teori trwały 1,5h ale bardzo często przedłużały się do 2 czasem 2,5 godziny. Po treningu czasem rozmowy o sporcie, życiu... Świetne miejsce!

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Gęsiu
Ocena:
20.08.2018
Liczba treningów: 1-3
Typ treningu: Muay Thai

Świetna atmosfera podczas treningu. Człowiek się dużo uczy. Pan Marcin jest świetnym trenerem z poczuciem humoru, który chce nauczyć swoich podopiecznych a nie tylko zarobić.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Bartek Sadowski
Ocena:
21.10.2015
Liczba treningów:

Trening w najlepszym wydaniu - wycisk, technika i super klimat na zajęciach. Wszystko dopasowane do poziomu i umiejętności uczestnika - więc zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane nie będą narzekać. Współpracę z Marcinem mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia