facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Kraków
brak
brak
Trener

Majka Brzoza

0 ocen

Informacje o trenerze Majka Brzoza

Witam :)

Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę, nie czujesz się komfortowo sama/sam ze sobą, chcesz coś zmienić w swoim życiu to trafiłaś/eś na dobrą stronę.

Nazywam się Majka i jestem nie tylko trenerem personalnym ale także Twoim motywatorem i swoistego rodzaju psychologiem .

Do każdej mojej podopiecznej/ego  podchodzę indywidualnie. Nie stosuje głodówek tylko zbilansowaną dietę, która nie będzie w żadnym stopniu ograniczeniem, a raczej przyjemnością.

Moi podopieczni osiągają realne efekty i zamierzone cele. Wiadomo, nie od razu Rzym zbudowano, lecz dzięki systematyczności osiągniemy wymarzony cel.

Oferuję:

1 . treningi personalne na terenie Krakowa - w przyjemnej i luźnej atmosferze, więc jeśli wstydzisz się wyjść na siłownię bo nie wiesz jak coś wykonać ? żaden problem :) pomogę zarówno jeśli chodzi o pokazanie ćwiczeń na maszynach, strefie wolnych ciężarów, na małej Sali na siłowni .

2 . prowadzenie online – jeśli czegoś nie wiesz, masz pytania odnośnie diety lub ćwiczeń, piszesz i odpowiadam do godziny

3. zindywidualizowane plany dietetyczne wraz z niezbędną suplementacją - plany dietetyczne zarówno na nabranie masy mięśniowej jak i zrzucenie tkanki tłuszczowej opierające się na gamie produktów nie rezygnujących z owoców czy też makaronu lub słodkości widocznych na zdjęciach wraz z filmami jak je przygotować :) dieta ma być stylem życia, a nie postanowieniem na miesiąc lub dwa. Dlatego pomogę Ci zmienić tą świadomość .

4. Plany treningowe - dopasowane personalnie do potrzeb każdej osoby ! Dokładny opis ćwiczeń ilości powtórzeń dopasowany by poprawić mankamenty ciała i uwydatnić mocne strony wraz z ilustracjami oraz opisem.

5. Przystępne ceny zarówno treningów, planów dietetycznych jak i treningowych. nie musisz martwić się, że cena treningu czy też diety przekracza Twój dostępny budżet, ponieważ na pewno się dogadamy J

Poniżej efekty moje oraz moich podopiecznych :)

Jeśli masz pytanie zadzwoń lub napisz, jeśli nie jestem w stanie odebrać- oddzwonię :)

Wiek: 28
Doświadczenie: 2 lata
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • kurs trenera personalnego, kraków, 2016
  • dietetyka i suplementacja w sportach sylwetkowych, kraków, 2017
  • technik masażu z fizjoterapią, kraków, 2017

Dodatkowe doświadczenie

  • Zajęcia dla dzieci
  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Układanie planów treningowych
  • Indywidualne plany dietetyczne
  • Doświadczenie w suplementacji sportowej

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Majka Brzoza

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

CENA
TRENING PERSONALNY 60-90 ZŁ
PLAN DIETETYCZNY ( 1 MIESIĄC) 100ZŁ
PLAN DIETETYCZNY (3 MIESIĄCE) 250 ZŁ
PLAN TRENINGOWY 75ZŁ
PLAN DIETETYCZNY + TRENINGOWY ( 3MIESIĄC E) 300ZŁ

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Majka Brzoza