Maciej Milecki

Trener
ocen

Informacje o trenerze Maciej Milecki

MACIEJ MILECKIDlaczego warto ze mną współpracować?

Jestem akredytowanym trenerem personalnym CityFit, i trenerem programu ambasadorskiego Reebok - Be More Human. Od najmłodszych lat związany ze sportem, wielokrotnie nagradzany za osiągi swoje i podopiecznych. 

Posiadam wiedzę która pozwoli Ci stać się odpowiedzialnym za swoje ciało. Obecnie na rynku jest wysyp trenerów personalnych i nie wiadomo kogo wybrać. Czy trener któremu zaufasz i powierzysz czas, zdrowie i pieniądze będzie tego wart? Połowa samozwańczych i niesprawdzonych trenerów może mieć wiedzę nawet mniejszą od twojej, i zamiast pomóc, to Ci zaszkodzi! To przykre ale tak jest. Widzę to codziennie na wielu siłowniach. Dzisiejsze siłownie takie jak McFit czy CityFit dają możliwość treningu również z niezrzeszonymi trenerami którzy nie są sprawdzani w żaden sposób. Wielu z nich prowadzi klientów bez odpowiedniego przygotowania i wystarczającej wiedzy. Tacy ludzie sami nazywają się trenerami a tak na prawdę szukają łatwego zarobku i z powodu znikomej wiedzy robią to kosztem twojego zdrowia. 

Ja gwarantuje, że jeśli nie nauczysz się niczego lub nie będziesz zadowolony z treningu zwracam pieniądze. To nie jest żart. Zapraszam do współpracy chętnych w każdym wieku, nie będziesz zawiedziony, nie zwlekaj. Umów się na bezpłatną konsultacje już dziś. English speaking also available, no extra payment for this option. Skorzystaj z noworocznej promocji na pakiety treningowe. Treningi również dla par oraz grup kilkuosobowych. Zacznij nowy rok z lepszą sylwetką i samopoczuciem!Treningi prowadzę w CityFit, McFit, Zwycięska Gym&Fitness, oraz w klubach honorujących system MultiSport.

Treningi na terenie Wrocławia i okolic, również z możliwością dojazdu do domu.Sprawdź mnie na:

www.facebook.com/MileckiTrener

Instagram: wystrugany_jak_pinokioW JAKIM OBSZARZE TRENINGU SIĘ SPECJALIZUJĘ:

Kształtowanie sylwetki, trening siłowy, redukowanie tkanki tłuszczowej, trening funkcjonalny, poprawa gibkości i wydolności, sztuki walki, samoobrona, akrobatyka, oraz przygotowanie motoryczne w sporcie i prowadzenie zawodników do turniejów sportów walk. MÓJ NAJWIĘKSZY SUKCES ZAWODOWY:

Osiąganie wyznaczonych celów przez moich podopiecznych zarówno w zdobywaniu wymarzonej sylwetki jak i sztukach walk. Moi wychowankowie zdobywają liczne sukcesy rangi krajowej i międzynarodowej w sporcie Taekwondo/Kickboxing. Przez wiele lat niepokonany we wszystkich kategoriach zawodniczych Taekwon-do w kraju, udało mi się wywalczyć przeszło 50 tytułów w Mistrzostwach Polski Taekwon-do oraz v-ce mistrzostwo Europy. CO LUBIĘ:

Trenować, zapalać innych do sportu, łączyć różne dziedziny sportu. Poza tym moją pasją są motocykle, snowboard oraz muzyka.PIĘĆ WARTOŚCI, KTÓRE NAJBARDZIEJ CENISZ W LUDZIACH:

Szczerość, otwartość, uczciwość, determinacja i konsekwencja.BEZWZGLĘDNY ELEMENT „IDEALNEGO TRENINGU":

Zaangażowanie, upór i satysfakcja.

pokaż więcej

Wiek: 30
Doświadczenie: 7 lat
Znajomość języków obcych:

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • AMS - Akademia Mistrzostwa Sportowego, Trener Personalny, Wrocław,

  • Robertson Training System, Corrective Excersises & Performance Enhancement,

dodatkowe doświadczenie

  • Zajęcia dla dzieci
  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Układanie planów treningowych
  • Dojazd do klienta
  • Indywidualne plany dietetyczne
  • Przygotowywanie do zawodów sportowych

Firmy w których pracuje Maciej Milecki

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Trener nie posiada lub nie uzupełnił galerii

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Trener nie posiada lub nie uzupełnił miejsc treningu

Opinie o Maciej Milecki

Brak opini, bądź pierwszym który oceni tego trenera
zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
Maciej Milecki Sporty siłowe
0 5 0 0