facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Fitness
Miasto: Pszczyna
brak
brak
Trener

Łukasz Ryłko

0 ocen

Informacje o trenerze Łukasz Ryłko

„Chudnij zdrowo – chudnij ze mną”. Trener personalny mgr Łukasz Ryłko zaprasza do Śląskiego Centrum Tenisa na solidną porcję ruchu, zdrowia i poprawę jakości życia.

 

 

Masz dość siłowni wypełnionych ludzkimi terminatorami którzy ciągle powtarzają najpierw masa potem rzeźba? Obal stereotyp siłowni, w której stoisz sam na środku sali, otoczony przez wrogo spoglądających „mięśniaków”. Zmień  swoją sylwetkę i zacznij być „fit” z trenerem Łukaszem w Śląskim Centrum Tenisa przy ulicy Bieruńskiej 78.

 

 

Otyłość to jedna z chorób cywilizacyjnych w XXI wieku, następuje po sumie różnych schorzeń lub samodzielną chorobą, spowodowaną zaburzeniami przemiany materii. Nadwaga dotyka coraz częściej młodych ludzi.. Co czwarte dziecko w Europie jest otyłe. W Polsce w ciągu ostatnich 20 lat trzykrotnie wzrosła liczba dzieci z nadwagą podają portale internetowe.

 

Wielokrotnie wygrane bitwy z ostyłością i nadwagą poparte doświadzceniem zdobytym min w FitnessClub24 oraz SmartGym, a także wiedzą wyciągniętą ze studiowania na Państwowych uczelniach dają gwarancję bezpieczeństwa, Kierunki jak : Odnowa Biologniczna, Trener Personalny, Wychowanie Fizyczne, dają możliwość rozpowszechniania pro-zdrowotnej wiedzy i efektów jakie za nią idą. Ciągłe kształcenie poparte licznymi szkoleniami bazującycmi na elementach treningu CrossFit, MedicalFit, oraz Functional Training stanowią gwarancję satysfakcji.

 

Trener Łukasz Ryłko zadba o bezpieczeństwo treningu oraz satysfakcję życiową,  która idzie w parze z trenowaniem. Początki są najtrudniejsze, dlatego trener pomaga, motywuje i prowadzi prez cały ciężki proces treningowy. Udzieli niezbędnych porad dietetycznych, doradzi w zakresie suplementacji. W razie potrzeby zasugeruje wdrożenie diety.

 

Trening personalny z Łukaszem to profesjonalna, oparta na doświadczeniu pomoc ze strony wykwalifikowanego trenera. Głównym celem jest bezpieczeństwo ćwiczącego, trener zadba o poprawną technikę wykonywanego ćwiczenia, co spowoduje bezpeczne i efektywne ćwiczenie. Ćwiczenia dobierane są personalnie dopasowane do możliwości ćwiczącego. Trening z Łukaszem to „ubranie uszyte na miarę” czyli dostosowane bezpośrednio dla Ciebie. Tworząc program treningowy skierowany na Twoje wytyczne jak np : Zrzucenie kilku kilogramów, poprawa jakości życia, modelowanie sylwetki czy likwidacja stresu.Wielki pozytyw z opieki trenera to gwarancja zrealizowania obciążeń treningowych, przewidzianych na dany dzień oraz motywację i przyjemnie spędzony czas podczas kształtowania sylwetki.

 

Zawalcz o siebie ! Już dziś zadzwoń i umów się na rozmowę z Twoim osobistym trenerem Łukaszem i zobacz jak łatwo wprowadzi Cię w świat fitnessu.

Celem treningu jest sprawdzenie możliwości i predyspozycji ćwiczącego, czyli nic innego jak przeprowadzenie diagnotyki funkcjonalnej. Dodatkowo przeprowadzona zostanie  analiza składu ciała przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz omówione zostaną wyniki.

 

 

KONTAKT  :  Łukasz Ryłko  tel. 661142410  e-mail. lukaszrylkoo@gmail.com lub przyjdz do Śląskiego Centrum Tenisa przy ul. Bieruńskiej 78

 

Wiek: 1
Doświadczenie: 5 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach, Trener personalny, Odnowa Biologiczna, Wychowanie Fizyczne, 2014

Dodatkowe doświadczenie

  • Zajęcia dla dzieci
  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Praca z osobami niepełnosprawnymi
  • Fizjoterapia
  • Układanie planów treningowych
  • Dojazd do klienta
  • Trening w parze
  • Otwarty na oferty pracy w klubach lub na siłowni

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Łukasz Ryłko

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trening personalny
Jogging Stretchiing
Trening funkcjonalny Trening prozdrowotny

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Łukasz Ryłko