Łukasz Lal

Trener
oceny

Informacje o trenerze Łukasz Lal

Nie masz motywacji? Nie wiesz od czego zacząć? Ciężkie początki z siłownią? Ogólnie panujący "niechciemisizm"?Podejmij decyzję i zmień wszystko właśnie teraz! Pokażę, że dieta wcale nie jest taka straszna jak ją malują, a trening na siłowni nie musi być nudny i monotonny :) Niezależnie czy chcesz się pozbyć "fastfoodowych wspomnień", które nie pozwalają pokazać się w bikini na plaży, czy też omijasz obcisłe koszulki, które choć nie wiem jak drogie, nie podkreślają umięśnionej klaty- wszystko da się wypracować! Zaczynamy?

pokaż więcej

Wiek: 1
Doświadczenie: 4 lata

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

 • Trener personalny, Trener personalny, Fit Academy Warszawa, 2015 - 2015

 • Optymalizacja diety u kobiet i mężczyzn + wstęp do dietetyki sportowej, Warszawa, 2015 - 2015

dodatkowe doświadczenie

 • Układanie planów treningowych
 • Dojazd do klienta
 • Indywidualne plany dietetyczne

Firmy w których pracuje Łukasz Lal

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Oferta

Cena
Trening personalny 120 zł/ h
Pakiet 12 treningów 960 zł (80 zł za trening + plan żywieniowy gratis)
Pakiet 8 treningów 720 zł (90 zł za trening)
Pakiet 4 treningów 400 zł (100 zł za trening)
Plan żywieniowy i treningowy 120 zł
Zniżki Pierwszy trening gratis (przy pakietach 12 i 8 treningów)

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

 • Fitness Klub ZDROFIT - Stegny
  ul. Wolska 71 /73 , Mangalia 4, Warszawa, Polska
 • S4
  Nowogrodzka , Warszawa
 • Kala Fitness
  Patriotów , Warszawa
 • S4 Ursynów
  Koński Jar , Warszawa
 • Fitness Club S4
  Nałęczowska , Warszawa

Opinie o Łukasz Lal

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii:  2
Bartosz Chojna Ocena: 

Typ treningu: obwodowy, siłowy

Liczba treningów: 10+

Witam, z Łukaszem trenuję już parę miesięcy i polecam go każdemu. Ma bardzo dobre podejście i wiedzę na temat treningów. Dzięki niemu trening na, który nigdy nie mogłem się wybrać odbieram jak wyjście z kumplem i dobrą zabawę. Chociaż kilkakrotnie zdarzało mi się to odchorować następnego dnia ;) albo przez kilka dni :D ale warto. Potrafi zmotywować do ciężkiej pracy, a satysfakcja po treningu daje dużo pozytywnej energii. Dokładnie wszystko tłumaczy i pomaga w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń. Można się z nim dogadać w każdej kwestii. Jeszcze raz polecam każdemu, początkującym, leniuchom, odjutronistom, miłośnikom ciężarów i crossfitu. Każdy coś dla siebie znajdzie.

pokaż więcej

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
Piotr Skoracki Ocena: 

Typ treningu: Trening ogólnorozwojowy

Liczba treningów: 10+

Z Łukaszem trenuję już ponad rok. Może na początek o efektach: 20kg w dół, widoczna różnica w wynikach badań, ogólnie lepsze samopoczucie, odporność i nastawienie do życia. Myślę, że w ogólnych ramach trening personalny wygląda podobnie, więc napiszę, dlaczego uważam, że warto ćwiczyć z Łukaszem: 1) Kompetencja - już po samych efektach widać, że lipy nie ma ;) W zasadzie wszystkie wskazówki i wytyczne dot. techniki, czy żywienia na dłuższą metę okazują się być trafione. 2) Podejście - oczywiście zależy, kto co lubi. Ja osobiście nie szukałem kogoś, kto przybija piątki, buduje w Tobie osobowość zwycięzcy, czy prowadzi bogaty profil na Instagramie. Łukasz na całe szczęście nie jest takim "kołczem", za to będzie stał nad Tobą i liczył każde Twoje powtórzenie (tylko poprawne!). Nie ma opcji, żeby w czasie naszej godziny robił swój trening, czy gapił się w telefon. Jest 100% zaangażowania i to jest super motywujące. 3) Elastyczność - generalnie z Łukaszem zawsze da się dogadać. Czy to w temacie terminu, czy tego, na czym chcecie się skupić treningowo. Jeśli przygotowujesz się do biegu, chcesz zrobić klatkę przed wakacjami nad morzem, czy złapałeś jakąś kontuzję i musisz ją zrehabilitować - można spokojnie wprowadzać stosowne modyfikacje. Oczywiście to nie znaczy, że Łukasz zachęca do odstępstw, wręcz przeciwnie. 4) Nastawienie do swojej pracy - obserwując innych trenerów mam wrażenie, że dla wielu to jest podstawowe zajęcie w życiu. Jak najbardziej to szanuję, ale Łukasz to normalny ogarnięty gość, który ma inną pracę, a bycie trenerem to dodatkowe zajęcie. Przez to da się z nim pogadać nie tylko o tym, które białko się najlepiej wchłania. A przy takiej ilości godzin spędzonych na siłowni, to ważne. Poza tym - patrz: pkt 2. Poza tym trening z Łukaszem jest różnorodny, dba o to, żeby wprowadzać zmiany, stawiać poprzeczkę coraz wyżej. I - co dla mnie super ważne - trening trwa dalej po zakończeniu godziny. Tj. mam rozpisane pozostałe treningi, które robię sam, mogę zadać dowolne pytanie kiedy chcę i wiem, że dostanę rzetelną odpowiedź. Po prostu - polecam na maksa ;-)

pokaż więcej

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
Łukasz Lal Trening personalny
0 5 5 2