facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Warszawa
brak
brak
Trener

Łukasz Lal

2 oceny

Informacje o trenerze Łukasz Lal

Nie masz motywacji? Nie wiesz od czego zacząć? Ciężkie początki z siłownią? Ogólnie panujący "niechciemisizm"?

Podejmij decyzję i zmień wszystko właśnie teraz! Pokażę, że dieta wcale nie jest taka straszna jak ją malują, a trening na siłowni nie musi być nudny i monotonny :) Niezależnie czy chcesz się pozbyć "fastfoodowych wspomnień", które nie pozwalają pokazać się w bikini na plaży, czy też omijasz obcisłe koszulki, które choć nie wiem jak drogie, nie podkreślają umięśnionej klaty- wszystko da się wypracować! Zaczynamy?

Wiek: 4
Doświadczenie: 4 lata

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Trener personalny, Trener personalny, Fit Academy Warszawa, 2015 - 2015
  • Optymalizacja diety u kobiet i mężczyzn + wstęp do dietetyki sportowej, Warszawa, 2015 - 2015

Dodatkowe doświadczenie

  • Układanie planów treningowych
  • Dojazd do klienta
  • Indywidualne plany dietetyczne

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Łukasz Lal

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cena
Trening personalny 120 zł/ h
Pakiet 12 treningów 960 zł (80 zł za trening + plan żywieniowy gratis)
Pakiet 8 treningów 720 zł (90 zł za trening)
Pakiet 4 treningów 400 zł (100 zł za trening)
Plan żywieniowy i treningowy 120 zł
Zniżki Pierwszy trening gratis (przy pakietach 12 i 8 treningów)

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Łukasz Lal

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 2
user photo
Bartosz Chojna
Ocena:
17.02.2018
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: obwodowy, siłowy

Witam, z Łukaszem trenuję już parę miesięcy i polecam go każdemu. Ma bardzo dobre podejście i wiedzę na temat treningów. Dzięki niemu trening na, który nigdy nie mogłem się wybrać odbieram jak wyjście z kumplem i dobrą zabawę. Chociaż kilkakrotnie zdarzało mi się to odchorować następnego dnia ;) albo przez kilka dni :D ale warto. Potrafi zmotywować do ciężkiej pracy, a satysfakcja po treningu daje dużo pozytywnej energii. Dokładnie wszystko tłumaczy i pomaga w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń. Można się z nim dogadać w każdej kwestii. Jeszcze raz polecam każdemu, początkującym, leniuchom, odjutronistom, miłośnikom ciężarów i crossfitu. Każdy coś dla siebie znajdzie.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Piotr Skoracki
Ocena:
05.02.2018
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Trening ogólnorozwojowy

Z Łukaszem trenuję już ponad rok. Może na początek o efektach: 20kg w dół, widoczna różnica w wynikach badań, ogólnie lepsze samopoczucie, odporność i nastawienie do życia. Myślę, że w ogólnych ramach trening personalny wygląda podobnie, więc napiszę, dlaczego uważam, że warto ćwiczyć z Łukaszem: 1) Kompetencja - już po samych efektach widać, że lipy nie ma ;) W zasadzie wszystkie wskazówki i wytyczne dot. techniki, czy żywienia na dłuższą metę okazują się być trafione. 2) Podejście - oczywiście zależy, kto co lubi. Ja osobiście nie szukałem kogoś, kto przybija piątki, buduje w Tobie osobowość zwycięzcy, czy prowadzi bogaty profil na Instagramie. Łukasz na całe szczęście nie jest takim "kołczem", za to będzie stał nad Tobą i liczył każde Twoje powtórzenie (tylko poprawne!). Nie ma opcji, żeby w czasie naszej godziny robił swój trening, czy gapił się w telefon. Jest 100% zaangażowania i to jest super motywujące. 3) Elastyczność - generalnie z Łukaszem zawsze da się dogadać. Czy to w temacie terminu, czy tego, na czym chcecie się skupić treningowo. Jeśli przygotowujesz się do biegu, chcesz zrobić klatkę przed wakacjami nad morzem, czy złapałeś jakąś kontuzję i musisz ją zrehabilitować - można spokojnie wprowadzać stosowne modyfikacje. Oczywiście to nie znaczy, że Łukasz zachęca do odstępstw, wręcz przeciwnie. 4) Nastawienie do swojej pracy - obserwując innych trenerów mam wrażenie, że dla wielu to jest podstawowe zajęcie w życiu. Jak najbardziej to szanuję, ale Łukasz to normalny ogarnięty gość, który ma inną pracę, a bycie trenerem to dodatkowe zajęcie. Przez to da się z nim pogadać nie tylko o tym, które białko się najlepiej wchłania. A przy takiej ilości godzin spędzonych na siłowni, to ważne. Poza tym - patrz: pkt 2. Poza tym trening z Łukaszem jest różnorodny, dba o to, żeby wprowadzać zmiany, stawiać poprzeczkę coraz wyżej. I - co dla mnie super ważne - trening trwa dalej po zakończeniu godziny. Tj. mam rozpisane pozostałe treningi, które robię sam, mogę zadać dowolne pytanie kiedy chcę i wiem, że dostanę rzetelną odpowiedź. Po prostu - polecam na maksa ;-)

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia