facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Warszawa
brak
brak
Trener

Krzysztof Gajewski

2 oceny

Informacje o trenerze Krzysztof Gajewski

Mam na imię Krzysiek, jestem trenerem personalnym, instruktorem gimnastyki korekcyjnej, magistrem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Na co dzień jestem nauczycielem. Nauczycielem podstawowych wzorców ruchowych, które pomagają nam w zdrowy i prawidłowy sposób funkcjonować.

Motywuje do pracy tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną, tych niepewnie czujących się na siłowni i tych których zapał szybko gaśnie.

Pomagam przede wszystkim osobom, które chcą zmniejszyć swoją wagę, poprawić swój komfort życia, pozbyć się wad postawy czy bólu kręgosłupa.

Poprzez wnikliwą obserwację moich podopiecznych, mogę na bieżąco monitorować efekty naszej pracy i wprowadzać ewentualne korekty.

Dzięki obopólnemu zaangażowaniu, cele, które sobie wyznaczymy, mamy na wyciągnięcie ręki.

Wiek: 30
Doświadczenie: 5 lat

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Akademia Wychowania Fizycznego, Warszawa, 2011 - 2016
  • Trener kulturystyki, Akademia Wychowania Fizycznego, Warszawa, 2014 - 2016
  • Gimnastyka korekcyjna, Akademia Wychowania Fizycznego, Warszawa, 2014 - 2015
  • Mobilność i stabilność w kontekście przygotowania sportowca i prewencji urazów, Training showroom, Warszawa, 2016

Dodatkowe doświadczenie

  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Układanie planów treningowych
  • Dojazd do klienta

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Krzysztof Gajewski

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

CENA Cena z dojazdem do domu
Trening personalny 130zł 150
Pakiet 12 treningów w miesiącu 1200 1450
Trening dla 2 osób 150 170

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Krzysztof Gajewski

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 2
user photo
Anastasiia Tampei
Ocena:
22.12.2017
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Trening siłowy

Moja przygoda z Krzyśkiem zaczęła się dwa lata temu, poznałam go na siłowni. Byłam chuda, za chuda, nie miałam wyrazistych kształtów. Nie wiedziałam co to sztanga i jak jej uzywać. Po rozmowie z podopieczną Krzyśka, zdecydowałam się mu zaufać i spróbować właśnie z nim. Był to strzał w dziesiątkę. Po kilku miesiącach moja waga zmieniała się, ciało zaczęło nabierać kształtów, a ja pokochałam sztange i ciężary. Po roku treningów z Krzysztofem podniosłam 60kg w przysiadzie, gdzie na początku bałam się wszystkiego co ważyło więcej niż różowe 2kg. Po tych 2 latach, śmiało mogę stwierdzić, że to była dobra decyzja.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Alicja Sadowska
Ocena:
22.12.2017
Liczba treningów: 10+

Na przełomie marca/ kwietnia 2015 roku siłownia do której uczęszczałam aby sobie czasem potruchtać i poudawać, że coś robię zorganizowała akcję jednego darmowego treningu z trenerem personalnym. Pomyślałam, dlaczego by nie? I tak spotkałam Krzyśka. Do treningu podeszłam dość sceptycznie – jako osoba posiadająca długoletnie problemy kardiologiczne i stale przyjmująca leki nigdy nie byłam w stanie osiągnąć wymarzonej sylwetki. Poranek po pierwszym treningu okazał się wyzwaniem większym niż sam trening – wstając, a właściwie spadając z łóżka pierwszy raz w życiu czułam ból każdego mięśnia (o niektórych nie wiedziałam, że je mam!). Pomyślałam, że dam Krzyśkowi (i sobie) szansę – tak rozpoczęliśmy naszą współpracę. Z tygodnia na tydzień na trening szłam z większą ochotą, a rezultaty zaczęły mnie zaskakiwać. Krzysiek jest osobą niezwykle zaangażowaną w swoją pracę. Miałam okazję poobserwować go także prowadzącego treningi z innymi osobami – w każdym przypadku daje z siebie 110%. Jest w stanie mnie zmotywować do ciężkiej pracy, która z nim właściwie staje się czystą przyjemnością. Nasza współpraca trwa do tej pory. Jestem w stanie polecić Krzyśka każdemu!

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia