facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty siłowe
Miasto: Warszawa
brak
brak
Trener

Krzysztof Ferenc

0 ocen

Informacje o trenerze Krzysztof Ferenc

Swoją przygodę ze sportem zacząłem już w szkole podstawowej. Moją pierwszą ukochaną dziedziną sportową stała się piłka nożna, którą z pasją uprawiałem przez wiele lat.

W kolejnych latach nadeszła fascynacja sportami walki, między innymi karate oraz przez krótką chwilę, podczas studiów taekwondo. Podczas treningów karate, mój szkoleniowiec kładł nacisk na wielopłaszczyznowe przygotowanie zawodników, dlatego oprócz treningów kata, kumite, kihon, treningów biegowych, wytrzymałościowych i szybkościowych, często korzystaliśmy z sauny, basenu i kilka razy w tygodniu odbywaliśmy trening siłowy- taki stricte na siłowni.

Im więcej czasu spędzałem na siłowni, tym bardziej interesował mnie trening siłowy, robiłem się coraz cięższy, silniejszy, a moja sylwetka przestawała przypominać sylwetkę zawodnika sportowego karate shotokan, a zaczęła przypominać sylwetkę kulturysty.

Gdy zacząłem studia na Zamiejscowym Wydziale Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej miałem już wieloletni staż jeżeli chodzi o trening na siłowni, ale to dopiero wtedy całkowicie ,,przebranżowiłem się'', kimono z czasem poszło w kąt, a jego miejsce zajęly ciężary, a dokładniej kulturystka. Jest ona moją największą pasją, stylem życia i po części  narzędziem pracy, a mój staż treningowy na chwilę obecną wynosi już ponad 10 lat. Z wykształcenia jestem mgr wychowania fizycznego, a na codzień pracuję jako manager do spraw trenerów w prywatnej sieci klubów fitness oraz jako trener osobisty i instruktor kulturystyki. Staram się na bieżąco śledzić nowe trendy w świecie sportu, szkolić się oraz poszerzać wiedzę z zakresu  treningów personalnych i wszelkich aspektów zdrowego trybu życia takich jak programy treningowe, dietetyka oraz suplementacja. Znacznie pomaga mi  to realizować się  zawodowo i przede wszystkim ułatwia osiągać cele, które są priorytetowe dla osób podejmujących współpracę ze mną, jako z trenerem osobistym, w ramach treningów personalnych.

Na codzień pracuję z różnymi ludźmi, od przeciętnych Kowalskich zaczynając, przez ludzi otyłych, zbyt chudych, po kontuzjach, a na zawodnikach kulturystyki czy męskiej sylwetki lub fitness bikini- w przypadku kobiet kończąc. Poza pracą czynnie uprawiam sport , biorę udział w różnego rodzaju zawodach fitness, kulturystycznych, programach tv oraz w sesjach do magazynów branżowych.

W roku 2009 zająłem pierwsze miejsce w konkursie Fit Look Models a już rok później zwyciężyłem Debiuty Kulturystyczne w kat. 90 kg. oraz byłem finalistą Mistrzostw Polski w tej samej kat. wagowej. W 2012 roku zdobyłem brązowy medal Mistrzostw Polski w kulturystyce kat.85 kg., w roku 2014 zostałem 12 stym zawodnikiem w kraju kat. 85 kg, w roku 2015 po raz kolejny nie udało mi się wejść do finałów w kat. 90kg. federacji IFBB, natomiast kilka tygodni później na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski federacji WPF/WFF-WBBF zająłem 4 miejsce w kat. Do 100 kg. Aktualnie przygotowuję się do dalszych krajowych, oraz międzynarodowych zawodów kulturystycznych.

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Akademia Wychowania Fizycznego im Józefa Piłsudskiego w Warszawie Zamiejscowy Wydział Wychowania Fizycznego, Biała Podlaska , Wychowanie Fizyczne, Biała Podlaska, 2004 - 2009

Dodatkowe doświadczenie

Trener nie posiada lub nie uzupełnił dodatkowego doświadczenia

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Krzysztof Ferenc

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Krzysztof Ferenc