facebook

instagram

Firma

KRAV3K FIGHT

2 oceny

Informacje o firmie KRAV3K FIGHT

Co nas wyróżnia ?

Klub KRAV3K FIGHT to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą niesamowity klimat na sali i po za nią. My nie tylko ze sobą trenujemy ale przyjaźnimy się, spędzamy wspólnie czas po za salą na spotkaniach klubowych, imprezach okolicznościowych lub wspierając się w różnych projektach.

Co trenujemy?

KRAV MAGA - najskuteczniejszego systemu samoobrony i walki wręcz pod patronatem największej organizacji KRAV MAGA GLOBAL KMG. Treningi przy użyciu różnych narzędzi tj. pałka, nóż czy broń palna, oraz broni improwizowanej (kamień, butelka, łańcuch itp.).

KRAV MAGA JUNIOR - Niestandardowe zajęcia, które przygotują twoje dziecko na radzenie sobie w stresie i nauczy podejmować decyzje w zakresie ochrony swojego zdrowia i swoich bliskich. Nauczy się jak postępować kiedy znajduje się w sytuacji niebezpiecznej. Jak obronić się przed agresją ze strony rówieśników jak i osoby dorosłej, lub jak reagować gdy jest świadkiem krzywdy swoich bliskich.

KICK BOXING JUNIOR - Zajęcia pod patronatem PZKB. Zajęcia odbywają się na profesjonalnej sali treningowej, wyposażonej w odpowiedni sprzęt treningowy i profesjonalny ring. Przygotowujemy dzieci młodzież do zawodów na arenie regionalnej, krajowej i międzynarodowej. Kładziemy duży nacisk na prawidłowy rozwój techniczny, sprawnościowy i wytrzymałościowy uczestników.

DANCE FIGHT -  Zajęcia dla kobiet, które chcą poznać narzędzia do samoobrony ale w lekkiej formie, w rytm muzyki z elementami tańca.

Rok założenia: 2021

Specjalizacje

Krav Maga Kick-boxing

Trenerzy pracujący w firmie KRAV3K FIGHT

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

KRAV MAGA 4 wejścia - 90 zł 8 wejść - 130 zł
KRAV MAGA Junior 130 zł - 8 wejść 90 zł - 4 wejścia
KICKBOXING 130 zł - 8 wejść 90 zł - 4 wejścia
DANCE FIGHT 130 zł - 8 wejść 90 zł - 4 wejścia
Trening personalny 100 zł/ h
EVENTY i SZKOLENIA

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o KRAV3K FIGHT

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 2
user photo
Tomek
Ocena:
22.11.2021
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Krav Maga

Krav3k Fight to miejsce pełne osób z pozytywną energią, treningi prowadzone są w luźnej przyjacielskiej atmosferze, co nie przeszkadza porządnie się zmęczyć. Treningi dają mi mnóstwo energii i są odskocznią od codziennych zajęć.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Nikola
Ocena:
22.11.2021
Liczba treningów: 7-10
Typ treningu: kickboxing

Super klimat ( profesjonalnie wyposażona sala, podejście trenerów Sylwii i Wojtka na wysokim poziomie), bardzo ciekawe zróżnicowane treningi z dużym akcentem na sprawy techniczne. Jestem zadowolona i polecam innym.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia