facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Jazda konna
Miasto: Bielsk Podlaski
brak
brak
Firma

Konny Zakątek stadnina pod Bielskiem Podlaskim

0 ocen

Informacje o firmie Konny Zakątek stadnina pod Bielskiem Podlaskim

Konny Zakątek to stadnina koni w Hryniewiczach Dużych. Dziesięć kilometrów od Bielska Podlaskiego i tylko pół godziny drogi od Białegostoku. Można dostać się do nas zarówno samochodem jak i autobusem. 
Kim jesteśmy? 
Grupą ludzi, którzy mają różne pasje i zainteresowania. Łączy nas jedno - konie. Postanowiliśmy założyć Konny Zakątek dla pasjonatów nie tylko jeździectwa, ale również przyrody, historii i kultury naszych słowiańskich przodków. 
Ciągle poszerzamy nasze horyzonty i rozwijamy się. Aktualnie oferujemy lekcję jeździectwa, jak i naukę zajmowania się końmi, ponad to możliwy jest przejazd bryczką po terenie ośrodka, a niedługo również po malowniczych okolicach, które już możecie zwiedzić wraz z naszym przewodnikiem.
Nasz konny personel to: trzy koniki polskie - Dunia, Nefele, Neylos; klacz wielkopolska - Hera; kucyk szetlandzki - Oxer. 
Każdy koń jest inny i w zależności od umiejętności jeźdźca zostanie dobrany do niego najlepszy partner do jazdy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej stadniny.

Rok założenia: 2018

Trenerzy pracujący w firmie Konny Zakątek stadnina pod Bielskiem Podlaskim

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Konie
Nauka jazdy 60
Jazda samodzielna 55
Przejazd bryczką 50
Wyjazd w teren 70

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Konny Zakątek stadnina pod Bielskiem Podlaskim