facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Dietetyka
Miasto: Warszawa
brak
brak
Trener

Kazimierz Dargiewicz

0 ocen

Informacje o trenerze Kazimierz Dargiewicz

O MNIE

Nazywam się Kazimierz Dargiewicz. Jestem dietetykiem i trenerem personalnym. Ukończyłem studia na kierunku dietetyka, oraz należę do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Jako trener personalny posiadam międzynarodową akredytację REPS i specjalizację medyczną.

DOŚWIADCZENIE

Od 4 lat pracuję indywidualnie z osobami, którym zależy na utracie tkanki tłuszczowej, rozpoczęciu aktywności fizycznej w bezpieczny sposób jak również cierpiącym na bóle kręgosłupa. Doświadczenie zdobywałem w jednej z największych sieci Fitness Clubów w Warszawie.

WSPÓŁPRACA

Na co dzień pomagam osobom prowadzącym intensywny tryb życia osiągnąć zaplanowane cele. Współpracę opieram na 3 filarach. Diagnostyce, planowaniu i realizacji w postaci treningów personalnych i diecie indywidualnej. Dzięki takiemu podejściu mogę oszczędzić Twój cenny czas i zapewnić efekty nieosiągalne dla ogólnych programów ćwiczeń i diet. Oprócz tego zawsze staram się aby trening był dla moich podopiecznych odskocznią od życia codziennego i miło spędzonym czasem.

FILOZOFIA

Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, który metodą małych kroków zwiększa sprawność osoby ćwiczącej, modelując sylwetkę i neutralizując skutki siedzącego trybu życia. Wykorzystuję w tym celu ćwiczenia, które w naturalny sposób angażują całe ciało, aktywując mięśnie, wzmacniając stawy i przyspieszając przemianę materii. Odpowiednio zaprogramowany trening powoli Ci wykryć i zniwelować punkty zapalne Twojego ciała, zapobiegając dysfunkcjom i bólom w przyszłości. Bezpiecznie rozpoczniesz ćwiczenia po latach przerwy, niezależnie od obecnego poziomu sprawności i stanu Twego zdrowia.

Jako dietetyk tworzę programy żywienia nastawione na redukcję tkanki tłuszczowej, wspomaganie leczenia schorzeń takich jak hashimoto, niedoczynność tarczycy, choroby układu krążenia, cukrzyca i insulinooporność. Wiedza zdobyta na studiach oraz najnowsze doniesienia ze świata nauki pozwalają mi na dostosowanie jadłospisów do wyników Twoich badań, organizacji dnia, preferencji żywieniowych i stawianych celów, które chcesz osiągnąć.

Wiek: 28
Doświadczenie: 4 lata
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Trening Funkcjonalny Body-Work, Międzynarodowa akredytacja REPS, Warszawa, 2017 - 2017
  • Trening Medyczny Body-Work, Medyczny Trener Personalny, Warszawa, 2017 - 2017
  • Instruktor Kulturystyki ECS, Instruktor Kulturystyki, Łódź, 2013 - 2013

Dodatkowe doświadczenie

  • Dojazd do klienta
  • Indywidualne plany dietetyczne
  • Doświadczenie w suplementacji sportowej

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Kazimierz Dargiewicz

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Kazimierz Dargiewicz