facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trójbój siłowy
Miasto: Wrocław
brak
brak
Trener

Kasia Imiołek

0 ocen

Informacje o trenerze Kasia Imiołek

Ile razy rozpoczynaliście swoją przygodę z ogólnopojętym światem fitnessu? Ile razy rezygnowaliście z powodu spadku motywacji, braku oczekiwanych efektów czy monotonii w trakcie treningów i nudy w diecie? A może mieliście nieodparte wrażenie, że jesteście traktowani przez Waszych trenerów jako konieczny niechciany element pracy?

Dla mnie treningi to pasja. To ciągłe obserwowanie reakcji organizmu na dostarczane bodźce zewnętrzne. To tony pozytywnej energii podczas każdego spotkania i hedonistyczne podejście do odżywiania pozwalające nawet nowicjuszom na wprowadzenie w życie skutecznej i przede wszystkim smacznej diety.

 

Specjalizuję się w treningach siłowych, które doświadczonym bywalcom siłowni pozwolą znacznie polepszyć swoje wyniki, a początkującym- zapoznać się z podstawami treningu na siłowni gwarantującego poprawę sylwetki, wytrzymałości, siły i samopoczucia.

Podczas prowadzenia treningu stawiam na jego jakość, a więc poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń z zachowaniem zasad systemu Strength Coach panującego w naszym klubie. Tylko trening wykonywany pod okiem wykwalifikowanego trenera pomoże Wam osiągnąć zamierzone cele siłowe i sylwetkowe, a także zapomnieć o codziennych problemach i naładować się pozytywną energią na kolejne dni! Treningi prowadzę w nowoczesnej siłowni Strength Coach Performance przy ulicy Międzyleskiej 4 na Tarnogaju. Jest to duży obiekt wyposażony w sprzęt najlepszej jakości, jakiego nie znajdziecie w innym miejscu we Wrocławiu. To miejsce to również gwarancja przyjaznej atmosfery podczas treningów, o czym sami się przekonacie :-)

 

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

Trener nie posiada lub nie uzupełnił dodatkowego doświadczenia

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Kasia Imiołek

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trening personalny Trening w parze Treningi pow. 3 osób
Cena za osobę 80 50 40

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Kasia Imiołek