Karolina Arłukiewicz

Trener
ocen

Informacje o trenerze Karolina Arłukiewicz

Sport towarzyszy mi od wielu lat. Ćwiczyłam rzeczy różnego typu szukając swojej drogi, która będzie mi najbardziej odpowiadała.

Obecnie trenuję Street Workout (fascynują mnie figury w tym sporcie przypominające artystyczną uliczną gimnastykę, zdobywanie niesamowitej siły w tym sporcie, która pozwala wykonać różne ciekawe widowiskowe elementy), interesuję się tym sportem tak bardzo, że walczyłam o plac do ćwiczeń do tego sportu, którego brakowało w moim mieście i pomogłam w zorganizowaniu otwarcia budowy placu, tutaj mały dowód:

http://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/1,93867,16348607,Co_to_jest_Street_Workout__Dowiesz_sie_w_niedziele.html?disableRedirects=true

http://dabrowagornicza.naszemiasto.pl/artykul/dabrowa-gornicza-street-workout-jest-gdzie-cwiczyc-w-parku,2375356,art,t,id,tm.html

http://debowyswiat.pl/?wyczynowa_gimnastyka,620

Odbyłam też kursy instruktora Street Workout oraz kalisteniki (bardzo podobne sporty) a certyfikaty można zobaczyć u mnie w galerii.

Dążę też do tego, żeby w przyszłości zorganizować ogólnokrajowe zawody Street Workout i mam nadzieję, że mi się to uda ponieważ wierzę, że jak się do czegoś dąży to można osiągnąć wszystko :)

Jestem też trenerem personalnym. Oprócz Street Workout uwielbiam również treningi na siłowni, fascynuje mnie dodawanie do treningów na maszynach ćwiczeń funkcjonalnych, kalistenicznych, mobilizacyjnych dzięki czemu poprawia się nie tylko siła ale również ruchomość, mobilność, stabilizacja, które pomagają w życiu codziennym przy robieniu różnych czynności.

Bardzo lubię pracę z podopiecznymi. Uważam, że do każdego trzeba podejść indywidualnie, wsłuchać się w jego potrzeby, motywować do działania, ogólnie być cierpliwym i wyrozumiałym przyjacielem prowadząc ,,za rękę'' do wyznaczonego celu klienta.

Lubię też ćwiczyć pole-dance. Jak wiadomo, to jest podobne do Street Workout więc oto odpowiedź dlaczego też tak lubię ten sport.

Uwielbiam również jazdę na rolkach, uczyć się różnych ciekawych tricków, jazdę między kubeczkami do slalomu co jak na razie nie zawsze mi wychodzi, czasem się upadnie na ziemię ale...

...najważniejsze, żeby zawsze wstać i dalej dążyć do celu cokolwiek się robi :)

A tak dodatkowo zajmuję się fotomodelingiem, muzyką (śpiew, gitara, keyboard), pisaniem wierszy i rysowaniem. Ale to tylko takie dodatkowe pasje, żeby życie było ciekawsze.

_________________________________________________________________________

Zapraszam również do odwiedzenia mnie na facebooku:

https://www.facebook.com/TrenerPersonalnyKarolina/

pokaż więcej

Specjalizacje:

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych szkół

dodatkowe doświadczenie

Firmy w których pracuje Karolina Arłukiewicz

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Trener nie posiada lub nie uzupełnił miejsc treningu

Opinie o Karolina Arłukiewicz

Brak opini, bądź pierwszym który oceni tego trenera
zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
Karolina Arłukiewicz Trening personalny
0 5 0 0