facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Poznań
brak
brak
Trener

Kamil Huang

3 oceny

Informacje o trenerze Kamil Huang

Jeśli chcesz wrócić do zdrowia, sprawności fizycznej, zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe i treningowe, zgubić tkankę tłuszczową, zbudować masę mięśniową, bądź zacząć przygodę z siłownią, skontaktuj się ze mną. Umówimy się na darmową konsultację, która jest dla mnie bardzo istotna z dwóch względów. Po pierwsze na jej podstawie będę w stanie dobrać dla Ciebie odpowiednie ćwiczenia i progresje. Po drugie jeśli zdecydujesz się na prowadzenie online lub indywidualny plan treningowy, będę w stanie na jej podstawie napisać indywidualny plan treningowy w oparciu o Twoje zakresy ruchowe, mobilność i dotychczasowe nawyki treningowe. Dla Ciebie konsultacja będzie również okazją do zapoznania z moim sposobem nauczania, metodyką treningową a także szczegółami współpracy, w której oferuję jednorazowy trening, pakiet 5 treningów, pakiet 10 treningów i pakiet 20 treningów, prowadzenie online, a także plany żywieniowe.

Zajęcia przeprowadzam na siłowni StepOne (Termy Maltańskie), która akceptuje karty „MultiSport plus”, dla pozostałych członków cena karnetu miesięcznego wynosi 79 zł.

 

Kilka słów o mnie, jestem trenerem od czterech lat, kiedy uzyskałem certyfikat Instruktora Fitness i Trenera Personalnego. Od tamtej pory poszerzam wiedzę na temat treningów, żywienia, psychologii motywacji, która odgrywa istotną rolę w wyznaczaniu i realizacji celów. Jestem również aktywnym sportowcem, drugiej klasy w Olimpijskim Podnoszeniu Ciężarów a kategorii 96 kg. Jeśli masz pytania, zadzwoń.

Wiek: 27
Doświadczenie: 4 lata
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Profi Fitness School, Trener Personalny, Poznań, 2016 - 2016
  • Profi Fitness School, Gym Instructor, Poznań, 2016 - 2016
  • Żywienie i Suplementacja w Sporcie, 2017
  • Olympic Weightlifting, Level I - Guangzhou, 2018

Dodatkowe doświadczenie

  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Układanie planów treningowych
  • Indywidualne plany dietetyczne
  • Przygotowywanie do zawodów sportowych
  • Trening w parze

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Kamil Huang

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cena
Trening personalny 100zł
Prowadzenie online 150 zł
Pakiet 5 treningów 450 zł
Pakiet 10 treningów 800 zł

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Kamil Huang

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 3
user photo
Hania
Ocena:
27.02.2020
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Trening ogolnorozwojowy

Kamil - nie tylko bardzo dobrze prowadzi zajęcia, ale każdy trening z nim to czysta przyjemność. Czas spędzony na siłowni mijał zdecydowanie za szybko. Potrafi dobrać ćwiczenia odpowiednie do sylwetki, motoryki i zakresu ruchu. Podchodzi indywidualnie do klienta. Zaraza swoją pasją i pozytywnym myśleniem. Nie ma dla niego treningu niemozliwego! Jeśli szukasz dobrego trenera personalnego, to trafiłeś na najlepszego. Szczerze polecam.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Magda
Ocena:
24.02.2020
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Trening

Kamil - Trener z powołania. Pełen empatii i wiedzy. Sama konsultacja trwała godzine! Seria pytań, odpowiedzi i wyznaczenie jasnego celu. Dieta ustalana jest indywidualnie, na podstawie tego, co klient lubi. Każdy trening pełen jest motywacji, by przesunąć swoje granice i dać z siebie więcej. Pod jego czujnym okiem, nie ma miejsca na błędy i każde ćwieczenie musi zostać wykonane poprawnie technicznie albo będzie poprawka. Z Kamilem nie można się nudzić - nigdy nie ma dwóch takich samych zestawów treningowych. Poza siłownią, także można liczyć na wsparcie Trenera, który potrafi wysłuchać i dać cenne wskazówki. Polecam w 100%.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Szymon Zimniak
Ocena:
23.02.2020
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Ogólno rozwojowy,podnoszenie ciężarów

Mega pozytywny trener na którego zajęciach nie ma mowy o nudzie, a jego plany treningowe nie są monotonne.Dodatkowo potrafi on zarazić miłością do sportu. Taniego trenera z czystym sumieniem mogę polecić każdemu!!!!

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia