facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Warszawa
brak
brak
Trener

Juliusz Słoniewicz

1 ocena

Informacje o trenerze Juliusz Słoniewicz

Cześć, mam na imię Juliusz, jestem osobą, która zajmuje i zajmowała się zawsze trenerstwem. Cały swój wolny czas i miejsce na pasje, poświęcam studiowaniu anatomii, dietetyki, przyczyn bólów kręgosłupa oraz metod treningowych.

 

Do trenerstwa skłoniły mnie paraliżujące bóle pleców, których doświadczyłem mając 16 lat, od tamtej pory każdy mój krok był skierowany w stronę edukacji na polu rehabilitacji, dbania o postawę, eliminowaniu bólu pleców, zgłębiania problemów ludzi, którzy byli w podobnej sytuacji co ja.Z tego względu moją specjalizacją są bóle kręgosłupa oraz trening związany z postawą.

 

Co więcej, przywiązuję szczególną uwagę do aspektów technicznych, co czyni zajęcia ze mną są wyjątkowo bezpieczne. Rozumiem też jak ważny jest aspekt psychiczny, doskonale wiem, co czujesz, gdy cierpisz na ból krzyża, dzięki czemu jestem wrażliwy na wszelkie uwagi i sugestie.

 

-------------------------------------

 

Kwalifikacje

Ukończyłem kurs trenera personalnego w FitAcademy

Od października tego roku będę studentem Fizjoterapii.

Od lat współpracuję osobiście oraz online z osobami cierpiącymi na ból pleców, większość z nich jest zgromadzona na mojej grupie na Facebooku – Pokonaj Ból Kręgosłupa – Juliusz Słoniewicz. Podopieczni często zamieszczają tam opinie.

Prowadzę samodzielnie stworzonego bloga o tematyce bólu pleców – juliuszsloniewicz.pl

Zamieszczam tam artykuły w prosty sposób tłumaczące najtrudniejsze zagadnienia, ale są też i trudniejsze treści złożone z prawie 90 badań branżowych ;)

Prowadzę samodzielnie stworzoną platformę online z treningami zapobiegającymi kontuzjom, bólom pleców, wadom postawy itd. Platforma znajduje się na moim blogu w zakładce „pokonaj ból”.

Więcej opinii o mojej pracy znajdziesz w wizytówce Google, wystarczy wpisać moje imię i nazwisko.

Prowadziłem też zajęcia grupowe oraz konsultacje w Providencie, czy Cushman&Wakefield.

 

----------------------------------------------

 

Poza tym, oczywiście pomogę w:

- zrzuceniu kilogramów

- nabraniu masy mięśniowej

- korekcji wad postawy

- pokazaniu poprawnej techniki

- nauce dźwigania dużych ciężarów

- polubieniu swojego ciała

- pierwszych dniach na siłowni

- wytyczeniu odpowiedniej drogi rozwoju fizycznego

- współpracy online

 

-------------------------------------

Oferuję również treningi personalne online, która faktycznie jest skuteczna dzięki mojej platformie, na której umieściłem dokładnie wykonane filmy instruktażowe. To narzędzie, które ułatwia mi współpracę z Podopiecznym, ponieważ po spotkaniu online, możesz zawsze obejrzeć przepisane przeze mnie ćwiczenia i sprawdzić, czy dobrze je wykonujesz. Masz zapewnioną stałą opiekę, więcej szczegółów z chęcią napiszę w odpowiedzi na maila ;)

 

Podczas współpracy na żywo, jak i online zapewniam stałą opiekę, dzięki czemu nasze spotkania, to nie jest godzinna wizyta u fryzjera, ale ciągła praca zapewnić prawdziwe efekty. Możesz zawsze do mnie napisać w sprawie treningu, dopytać o pewne kwestie i rozjaśnić wątpliwości. Do tego przepisuję w cenie współpracy plany do domu, które pomagają osiągnąć nam cel. Każdy Podopieczny otrzymuje dostęp do platformy za darmo, co pomaga nam w pracy.

 

Zachęcam do bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji online lub na żywo ;) Na co dzień pracuję w Cityfit Rondo ONZ, gdzie honorowane są m.in. karty multisport.

Mail - juliuszsloniewicz.kontakt@gmail.com

Do zobaczenia!

Juliusz Słoniewicz

Wiek: 1
Doświadczenie: 7 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

  • Układanie planów treningowych
  • Trening w parze
  • Trening grupowy
  • Otwarty na oferty pracy w klubach lub na siłowni

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Juliusz Słoniewicz

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Juliusz Słoniewicz

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 1
user photo
Maja
Ocena:
13.08.2020
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Trening personalny

Super doświadczenia, chciałam rozbudować pośladki oraz odchudzić całą sylwetkę. Julek poprowadził mnie przez kilka miesięcy i pokazał jak bezpiecznie trenować. Nie miałam nigdy problemów z kręgosłupem, ale Juliusz i tak ciągle mi mówił jak ważna jest technika, jak o nie dbać, za co teraz jestem mu wdzięczna, bo mogę teraz dodatkowo sama chodzić na treningi bez obaw o swoje zdrowie. :P Do tego 100% skupienia na mnie, przyjemna atmosfera, śmieszkowanie :D , ale zawsze ze stoperem w ręku, by wypełnić plan na 100% i się nie zagadać i takie podejście cenię!

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia