facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Poznań
brak
brak
Trener

Joanna Ucińska

4 oceny

Informacje o trenerze Joanna Ucińska

   Nazywam się Joanna Ucińska, jestem trenerem personalnym i absolwentką biologii człowieka na UAM oraz edukacji muzycznej na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Jestem również profesjonalną zawodniczką fitness sylwetkowego, Mistrzynią Świata (2019), Wicemistrzynią Świata (2018), 5-krotną Mistrzynią Polski i zdobywczynią Pucharu Polski.

   Jestem trenerem personalnym od ponad 15 lat. W tym czasie moimi podopiecznymi byli ludzie o najróżniejszym stopniu zaawansowania, wieku, typie sylwetki i oczekiwaniach względem treningów. Tak bogate doświadczenie pozwala mi pomóc każdej osobie pragnącej zmienić swój wygląd, niezależnie od jej aktualnej sylwetki i kondycji. Moje treningi prowadzą nie tylko do znaczącej poprawy wyglądu, ale także wyraźnego polepszenia stanu zdrowia i samooceny.

   Treningi ze mną kształtują świadomość własnego ciała, budzą jego akceptację, rozumienie i umiejętność wsłuchiwania się w jego potrzeby. Proponuję jasno wytyczną i indywidualnie dobraną drogę do celów, których skuteczna realizacja pod moim okiem wyzwala w podopiecznych poczucie mocy sprawczej przejawiającej się w każdym aspekcie życia.

   Satysfakcja czerpana z uzyskania tej mocy doprowadza do całościowej przemiany i poprawy jakości życia w zgodzie ze sobą, dającej radość, optymizm i energię. Dbałość o siebie i samoakceptacja sprawiają, że moi podopieczni zaczynają być inaczej postrzegani przez najbliższe otoczenie i oddziaływać pozytywnie na dzieci, rodzinę i przyjaciół. To proste, dbając o siebie dbasz lepiej o innych. Ponadto treningi zwiększając twoją atrakcyjność podnoszą pewność siebie i pozwalają ci błyszczeć pośród innych.

   Jeżeli uważasz, że nie masz czasu na treningi, bo nie pozwalają na nie zawodowe i rodzinne sprawy, pokażę ci, że jest inaczej. Jedną z korzyści ze współpracy ze mną jest uzmysłowienie sobie, jak wiele możemy osiągnąć efektywnie zarządzając swoim czasem. Sama przecież nie zostałabym mistrzynią świata nie posiadając tej umiejętności. Dzięki mnie możesz ją zdobyć.

   Jeśli masz jeszcze pytania lub wątpliwości, to zapraszam na osobistą konsultację. Napisz do mnie, żeby ustalić jej dogodny termin.

Wiek: 2
Doświadczenie: 16 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

 • Biologia, Biologia człowieka, UAM, Poznań
 • fitness, ćwiczenia siłowe, TKKF Winogrady, Poznań
 • fitness, nowoczesne formy gimnastyki, TKKF Winogrady, Poznań

Dodatkowe doświadczenie

 • Układanie planów treningowych
 • Dojazd do klienta
 • Indywidualne plany dietetyczne
 • Doświadczenie w suplementacji sportowej
 • Przygotowywanie do zawodów sportowych
 • Trening w parze
 • Trening grupowy
 • Otwarty na oferty pracy w klubach lub na siłowni

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Joanna Ucińska

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cena
Pierwsza konsultacja gratis
Trening personalny cena ustalana indywidualnie
Plan treningowy cena ustalana indywidualnie
Plan żywieniowy cena ustalana indywidualnie
Plan suplementacyjny cena ustalana indywidualnie
Nauka pozowania dla zawodniczek cena ustalana indywidualnie

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Joanna Ucińska

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 4
user photo
Natalia
Ocena:
29.08.2021
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Trening fitness

Od kiedy pamiętam, jak ognia unikałam jakiegokolwiek sportu (poprzez "sport" rozumiem nawet przebiegnięcie 50m, żeby zdążyć na tramwaj!), natomiast lada moment miną 2 miesiące, od kiedy trenuję z Asią. Nie przesadzę mówiąc, że w ogromnej mierze, to jej zawdzięczam fakt, że zmieniłam swoje podejście do wysiłku, ponieważ będąc pod opieką dobrego trenera, miałam szansę nareszcie podejść do treningów ze zrozumieniem - bez forsowania własnego ciała, a jednocześnie maksymalizując jego potencjał. Asia potrafi nie tylko świetnie wytłumaczyć każde ćwiczenie, ale jest też świetnym psychologiem, co jest nieocenioną supermocą przy współpracy z seryjnym autosabotażystą.:) Polecam Asię jako profesjonalną trenerkę, a jednocześnie też przemiłego człowieka.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Kosmo
Ocena:
25.08.2021
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Siłowy, personalny

Pewnie wielu z Was myśli lub myślało by zacząć przygodę z siłownią. Ja miałem ten sam problem, jak zacząć i od czego. Najlepiej przygodę z siłownią zacząć od kontaktu z profesjonalistą ( profesjonalistką) w tej branży. Joanna Ucińska to osoba w odpowiednim miejscu na odpowiednim stanowisku. Ona potrafi spokojnie i delikatnie wytłumaczyć jak ćwiczyć na siłowni, ułoży odpowiedni trening i odpowiednią dietę. Mogę z czystym sumieniem polecić Joannę Ucińską jako trenera personalnego.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Marcin Adm
Ocena:
09.12.2020
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Trening fitness

Jestem obecnie po 2 miesiącach treningów z Joanną Ucińską. Wcześniej miałem za sobą kilkanaście lat treningów w mocno nieregularnych okresach i ze sporymi przerwami. Były to ćwiczenia na własną rękę na podstawie jakiejś wiedzy z internetu czy obserwacji innych. Na początku tego dwumiesięcznego okresu z Joanną dostałem plan treningowy rozpisany na 3 dni w tygodniu oraz plan suplementacji. Efekty są dość zaskakujące. W czasie tego dwumiesięcznego okresu: 1) trenowałem lżej niż do tej pory, 2) trenowałem rzadziej niż do tej pory, 3) tymczasem efekty są zdecydowanie lepsze niż wcześniej (poprzednio przez wiele miesięcy stałem w miejscu). Sylwetka zmienia się wyraźnie i dokładnie w kierunku, który został ustalony w czasie pierwszego spotkania. Do tego na każdym treningu ogromna waga przywiązywania jest do techniki i precyzji każdego ruchu - wszystko jest skrupulatnie obserwowane i analizowane. Dla mnie takie podejście to duża nowość, zmieniająca zupełnie postrzeganie tego o co chodzi w tym sporcie. To tyle jeśli chodzi o sprawy podstawowe. Ponadto Joanna jest mistrzynią świata w fitnessie. Jakie ma to znaczenia dla osoby trenującej z nią? Teoretycznie niewielkie, w praktyce ogromne. Po prostu mistrzynią czy mistrzem świata nie zostaje się przypadkowo. Joanna jest nietuzinkową, inspirującą osobowością. A zawsze w życiu, przy okazji treningów czy dowolnych innych aktywności, kontakt z tego rodzaju osobowościami po prostu nas buduje i rozwija. Tak jest w tym wypadku. Z jednej strony jest to inspiracja do treningów, wysiłku i regularności, z drugiej jakieś kilka prostych zdań rzuconych w przerwie między ćwiczeniami po prostu dobrze ustawia myślenie o świecie. Jednym słowem w skali na 5 - max, bo czego chcieć więcej?. Kiedy myślę o tym po 2 miesiącach, to po prostu te treningi stanowią z mojej perspektywy jedyny plus wszystkich nieszczęsnych lockdownów, bo bez nich nie zdecydowałbym się na zajęcia z trenerem i pewnie błądziłbym dalej.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Marcin Zg
Ocena:
09.12.2020
Liczba treningów: 4-6
Typ treningu: Trening fitnes

Trenuje pod okiem Asi od 4 miesięcy. Jest trenerem godnym polecenia ze względu na ogromne, wieloletnie doświadczenie w branży, Do tego jest czynną zawodniczką. Od samego początku współpraca układa się doskonale. Dopasowana dieta, plan treningowy powodują że z przyjemnością idę na trening mimo że zdaje sobie sprawę że lekko nie będzie. Każde ćwiczenie omówione, błędy korygowane na bieżąco. Po prostu Asia wie co robi i zawsze ma plan. Do tego jest przesympatycznym człowiekiem z którym można pożartować i pośmiać się. Polecam osobę Asi każdemu kto chce wyglądać estetycznie.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia