facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Poznań
brak
brak
Trener

Joanna Ucińska

2 oceny

Informacje o trenerze Joanna Ucińska

Witajcie:-)

Jestem zawodniczką fitness sylwetkowego federacji IFBB - 5-krotną Mistrzynią Polski, zdobywczynią Pucharu Polski, Mistrzynią Świata oraz trenerem personalnym. Specjalizuję się w treningu kształtującym sylwetkę, moja oferta skierowana jest również do osób chcących poprawić swoją kondycję, sprawność i samopoczucie. Współpracuję z osobami o różnym stopniu zaawansowania - od początkujących po osoby przygotowujące się do startów w sportach sylwetkowych. W pracy z podopiecznymi moim priorytetem jest indywidualne podejście do każdego z nich. Poza indywidualnie dobranym planem treningowym, sposobem odżywiania i suplementacją bardzo ważny jest również aspekt psychologiczny - postrzeganie siebie, samoświadomość, sposoby i rodzaje motywacji oraz wiele innych zagadnień, które decydują o skuteczności i satysfakcji z podjętych działań i wyborów.

W mojej ofercie znajdziecie:

- treningi personalne

- plany treningowe

- plany żywieniowe

- plany suplementacyjne

- konsultacje na żywo i online

- naukę pozowania i prezencji scenicznej dla zawodniczek fitness sylwetkowego IFBB

Wiek: 1
Doświadczenie: 16 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

 • Biologia, Biologia człowieka, UAM, Poznań
 • fitness, ćwiczenia siłowe, TKKF Winogrady, Poznań
 • fitness, nowoczesne formy gimnastyki, TKKF Winogrady, Poznań

Dodatkowe doświadczenie

 • Układanie planów treningowych
 • Dojazd do klienta
 • Indywidualne plany dietetyczne
 • Doświadczenie w suplementacji sportowej
 • Przygotowywanie do zawodów sportowych
 • Trening w parze
 • Trening grupowy
 • Otwarty na oferty pracy w klubach lub na siłowni

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Joanna Ucińska

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cena
Pierwsza konsultacja gratis
Trening personalny cena ustalana indywidualnie
Plan treningowy cena ustalana indywidualnie
Plan żywieniowy cena ustalana indywidualnie
Plan suplementacyjny cena ustalana indywidualnie
Nauka pozowania dla zawodniczek cena ustalana indywidualnie

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Joanna Ucińska

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 2
user photo
Marcin Adm
Ocena:
09.12.2020
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Trening fitness

Jestem obecnie po 2 miesiącach treningów z Joanną Ucińską. Wcześniej miałem za sobą kilkanaście lat treningów w mocno nieregularnych okresach i ze sporymi przerwami. Były to ćwiczenia na własną rękę na podstawie jakiejś wiedzy z internetu czy obserwacji innych. Na początku tego dwumiesięcznego okresu z Joanną dostałem plan treningowy rozpisany na 3 dni w tygodniu oraz plan suplementacji. Efekty są dość zaskakujące. W czasie tego dwumiesięcznego okresu: 1) trenowałem lżej niż do tej pory, 2) trenowałem rzadziej niż do tej pory, 3) tymczasem efekty są zdecydowanie lepsze niż wcześniej (poprzednio przez wiele miesięcy stałem w miejscu). Sylwetka zmienia się wyraźnie i dokładnie w kierunku, który został ustalony w czasie pierwszego spotkania. Do tego na każdym treningu ogromna waga przywiązywania jest do techniki i precyzji każdego ruchu - wszystko jest skrupulatnie obserwowane i analizowane. Dla mnie takie podejście to duża nowość, zmieniająca zupełnie postrzeganie tego o co chodzi w tym sporcie. To tyle jeśli chodzi o sprawy podstawowe. Ponadto Joanna jest mistrzynią świata w fitnessie. Jakie ma to znaczenia dla osoby trenującej z nią? Teoretycznie niewielkie, w praktyce ogromne. Po prostu mistrzynią czy mistrzem świata nie zostaje się przypadkowo. Joanna jest nietuzinkową, inspirującą osobowością. A zawsze w życiu, przy okazji treningów czy dowolnych innych aktywności, kontakt z tego rodzaju osobowościami po prostu nas buduje i rozwija. Tak jest w tym wypadku. Z jednej strony jest to inspiracja do treningów, wysiłku i regularności, z drugiej jakieś kilka prostych zdań rzuconych w przerwie między ćwiczeniami po prostu dobrze ustawia myślenie o świecie. Jednym słowem w skali na 5 - max, bo czego chcieć więcej?. Kiedy myślę o tym po 2 miesiącach, to po prostu te treningi stanowią z mojej perspektywy jedyny plus wszystkich nieszczęsnych lockdownów, bo bez nich nie zdecydowałbym się na zajęcia z trenerem i pewnie błądziłbym dalej.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
user photo
Marcin Zg
Ocena:
09.12.2020
Liczba treningów: 4-6
Typ treningu: Trening fitnes

Trenuje pod okiem Asi od 4 miesięcy. Jest trenerem godnym polecenia ze względu na ogromne, wieloletnie doświadczenie w branży, Do tego jest czynną zawodniczką. Od samego początku współpraca układa się doskonale. Dopasowana dieta, plan treningowy powodują że z przyjemnością idę na trening mimo że zdaje sobie sprawę że lekko nie będzie. Każde ćwiczenie omówione, błędy korygowane na bieżąco. Po prostu Asia wie co robi i zawsze ma plan. Do tego jest przesympatycznym człowiekiem z którym można pożartować i pośmiać się. Polecam osobę Asi każdemu kto chce wyglądać estetycznie.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia