facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Instruktor siłowni
Miasto: Bytom
brak
brak
Trener

Jarosław Michaluk

1 ocena

Informacje o trenerze Jarosław Michaluk

Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Poprawić samopoczucie, kondycję, schudnąć czy może zbudować trochę masy mięśniowej? Dobrze trafiłeś! Chętnie Ci w tym pomogę!

W mojej ofercie znajdziesz: 

-kompleksowy indywidualny plan treningowy dopasowany do potrzeb i celu danego klienta

-indywidualny plan żywieniowy dopasowany pod każdego klienta, również z chorobami tarczycy.

-dobór odpowiedniej suplementacji,

-podstawowa interpretacja badan 

-treningi personalne na terenie Katowic, Ruda Śląska, Bytom, Radzionków, Tarnowskie Góry.

 

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, posiadam za soba wiele szkolen z treningu funkcjonalne, z trojboju siłowego, dietetyki sportowej i wiele innych. Jestem pasjonatem sportów sylwetkowych a dokładniej kulturystyki. Moje życie od najmłodszych lat bylo zaanagazowane w sport. Najpierw była to piłka nożna, potem zaczeła sie zabawa ciężarami. Siłownia zajmuje sie juz ładne pare lat.

 

Wiek: 2
Doświadczenie: 6 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Kurs trenera personalnego, Trener personalny, Zabrze, 2017 - 2017
  • Dietetyka sportowa
  • Student dietetyki na Ślaskim Uniwersytecie Medycznym, 2018

Dodatkowe doświadczenie

  • Układanie planów treningowych
  • Dojazd do klienta
  • Indywidualne plany dietetyczne
  • Doświadczenie w suplementacji sportowej
  • Otwarty na oferty pracy w klubach lub na siłowni

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Jarosław Michaluk

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cena
Treningi personalne 70
Indywidualny plan żywieniowy 100
Indywidualny plan treningowy 50-100
Pełny pakiet 150

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Jarosław Michaluk

1
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 1
user photo
Adam
Ocena:
10.04.2020
Liczba treningów: 1-3
Typ treningu: Trening SIłowy

Witam, piszę ten post, aby ustrzec innych ludzi, przed stratą pieniędzy kupując plany u niektórych trenerów personalnych. A więc jakoś przeglądając FB na jednej z grupie trafił mi się post tego Pana: https://www.facebook.com/jaro.trenuje/ Tam była cenna promocyjna - 110zł za plan, zdaję sobie sprawę ile teraz jest pseudo trenerów personalnych po weekendowych kursach, to jakoś wstępnie zweryfikowałem czy nie gada totalnych głupot, wydawał się ok, ale niestety się pomyliłem. To napisałem mu, jakie mam cele treningowe i czy jest w stanie się tego podołać. Wspomniane cele to: Dumbell Floor Press - ~65kg ~w serii 10 Pull Up - ~60kg ~~ w serii 5 Dumbell 1 hand OverHead Press ~75kg z wybycieim ~ w serii 5 Zdaje sobię sprawę, że te wysoka poprzeczka, nie od razu Rzym zbudowano, a mnie interesowała tak naprawdę progresja w tych bojach, a ciężar był dla przykładu podany. Powiedziałem, że do dyspozycji mam hantle, drążek do dipów oraz pull up, oraz 2 dodatkowe sprzęty własnej roboty, do siły chwytu i przed ramion. Dochodzi do momentu, gdy dostaję plan, który jest poniżej w linku: https://drive.google.com/file/d/1SX8vCPqX6hISQiQe-OGImL8PDhTfeXJq/view?usp=sharing Nie jestem takim specjalistą, dlatego chciałem to zlecić komus innemu, ale czy tylko mi się wydaje, że ten plan to totalny szajs? Dodam, że interesuje mnie budowa tylko siły, a w planie, w serii: 15 powtórzeń Floor Press 15 Pull Up 30 Dipów 10 Muscle Up, gdzie nawet nie zapytał, czy jestem w stanie go zrobić, ale nawet gdybym był, to aż 10 ? To Kalistenicy tyle robią. Kwestia pompek - mam robić aż dojdę do 50 w serii i wtedy mam dorzucić 2kg i tak w kółko. Dochodzi też kwestia wykorzystywania gum, zamiast np hantla? gdzie łątwiej regulować obciążenie. Nawet nie wspominajac o tym, że prosiłem o plan A,B,C a dostaję Dzień 4 ... Ja przesadzam i się czepiam, czy to faktycznie taki szajs ?

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia