facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Dietetyka
Miasto: Zgierz
brak
brak
Trener

Jakub Sypniewski

0 ocen

Informacje o trenerze Jakub Sypniewski

W KOŃCU ZDECYDOWAŁEŚ SIĘ NA ZMIANĘ? 

 

Jestem trenerem z pasja, który pomoże Ci określić i osiągnąć założony cel.  Twoja praca i poświęcony czas przełożą sie na efekt zarówno sylwetkowy jak i zdrowotny.

 

Wśród ilości dzisiej ilości trenerów cieżko jest dobrać odpowiednia osobę dla swoich potrzeb. Czemu warto akurat mi zaufać ? 

 

- oferuje indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb

- Wśród swoich usług mam wiele możliwości , które pozwala nam na współpracę bezpośrednio na miejscu jak i online 

- Jestem dostępny niemalże przez cały czas , wiec na każde pytania watpliwosci odpowiadam bardzo szybko 

- Dostosowuje schemat odżywiania i suplementacji personalnie do potrzeb klienta i aktualizuje go wraz ze zmianami sylwetki.

 

 Na ogół nawet 80% ludzi wykonuje ćwiczenia niepoprawnie oraz stosuje sie do złych schematów treningowych i odżywiania narażając siebie przy tym na poważny uszczerbek zdrowia i marnując czas. Z chęcią pomogę Ci tego uniknąć ! 

 

 Sportami sylwetkowymi zajmuje sie od niespełna 4 lat . Jestem trenerem z pasja i zainteresowaniem do tego co robię , rozwijającym sie cały czas w tematach dietetycznych , treningowych i holistycznego podejścia do zdrowia człowieka . Za sobą prócz kursu trenera personalnego mam rownież certyfikowane szkolenia z tematów dietycznych i poprawnego wykonywania ćwiczeń .  Mógłbym napisać ze trenując ze mną , masz gwarancje poprawy swojej sylwetki... mógłbym.. ale najpierw porozmawiajmy. Jeśli chcesz zmienić swoją sylwetkę , jesteś zdeterminowany i gotowy do pracy czekam na kontakt. Współpracuje z ludźmi, którzy osiągają sukces! 

 

Nie jestem trenerem , który niezwłocznie odmierza czas treningu czekając na zapłatę . Zależy mi, aby klient był zadowolony z tego co robi i ze swoich osiągów . Oferuje zarówno treningi personalne odbywające sie na terenie Fru Fitness w Zgierzu , aczkolwiek jestem także otwarty na inne siłownie , jak i pojedyncze schematy odżywiania oraz plany treningowe ze schematem progresji obciążenia jak i współpracę online na podstawie konsultacji i raportów. 

 

Zapraszam rownież do zapoznania sie z moim fanpagem, gdzie rownież można sie ze mną skontaktować , dodaje tam rownież na bieżąco ciekawe artykuły na temat treningu jak i odżywiania : 

https://m.facebook.com/Kuba-Sypniewski-healthy-lifestyle-coach-180932288986835/

 

Do kontaktu zapraszam za pomocą : 

Telefonu: 531308321

Maila: kubasypniewski1998(małpa)gmail.com

Jak i kontaktu przez olx 

 

Zapraszam do współpracy i zmiany swojej jakości życia!

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

Trener nie posiada lub nie uzupełnił dodatkowego doświadczenia

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Jakub Sypniewski

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Jakub Sypniewski