Jacek Kremer

Trener
oceny

Informacje o trenerze Jacek Kremer

Witaj!Jestem pasjonatem sportu i wszelkiej aktywności fizycznej od kilkudziesięciu lat.Chcę Cię zaprosić do współpracy, dzięki której osiągniesz wymarzony cel. Posiadam uprawnienia do prowadzenia treningów personalnych, uzyskane w Polskiej Akademii Sportu. Oprócz tego jestem Instruktorem Kettlebell i należę do Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Posiadam także certyfikat do prowadzenia zajęć grupowych TRX GTC.Kilka słów o mnie. W młodości – jako nastolatek –  intensywnie trenowałem boks w sekcji bokserskiej „Gwardia”, pod okiem takich wybitnych trenerów jak Tadeusz Walasek, Wiktor Szulc oraz braci Grzegorza i Pawła Skrzecz. Później przez kilka lat trenowałem także kick boxing. Te doświadczenia zaszczepiły we mnie miłość do sportu.W 1993 roku zgłosiłem się na ochotnika do odbycia zasadniczej służby wojskowej w Wojskach Powietrzno – Desantowych, gdzie kontynuowałem przygodę ze sportem.W późniejszym okresie podjąłem pracę w służbach mundurowych i tam również rozwijałem swoje aktywności sportowe, nieodzowne do utrzymania sprawności fizycznej.Ale nie zawsze zajmowałem się tylko sportem…Kilkanaście lat spędziłem pracując w różnych instytucjach finansowych, także w korporacji które, jak zauważyłem, potrafią „wycisnąć człowieka jak cytrynę”, eksploatując i wypluwając, gdy przestaje być potrzebnym…Wiele moich doświadczeń życiowych i zawodowych, spowodowało że postanowiłem dzielić się swoją wiedzą dotyczącą sportu oraz pozytywnie wpływać na życie innych ludzi. Ludzi, którzy zatracili się w pędzie za karierą, awansem, pieniędzmi i zapomnieli o bardzo ważnej rzeczy. Mianowicie o tym, że w całym tym pędzie, ich życie przepływa między palcami… Ich ciała wiotczeją, stają się coraz słabsze, bardziej podupadają na zdrowiu… I nagle, któregoś dnia spoglądają w lustro i odkrywają, że muszą poprawić jakość swojego życia! A ja mam receptę na to, jak sprawić, żeby Twoje życie znów stało się komfortowe!Przywrócę w Tobie młodość, tak jak dobry mechanik potrafi wyremontować, niegdyś piękny, lecz teraz zniszczony samochód i spowodować, że jeszcze przez długie lata będzie dumnie i niestrudzenie pokonywał kilometry… Oferuję treningi na terenie Piaseczna oraz Warszawy od strony Piaseczna (preferowane dzielnice Ursynów i Mokotów). 

pokaż więcej

Wiek: 49
Doświadczenie: 16 lat

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

 • Advanced Personal Trainer, Trener Personalny, Polska Akademia Sportu, 2017 -

 • Kurs instruktorski kettlebell, Instruktor Kettlebell, Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, 2017 -

 • TRX Group Training Course, Instruktor TRX GTC, Ekspert Fitness, 2017 -

dodatkowe doświadczenie

 • Układanie planów treningowych
 • Dojazd do klienta
 • Indywidualne plany dietetyczne
 • Doświadczenie w suplementacji sportowej

Firmy w których pracuje Jacek Kremer

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Oferta

Trening personalny
Prowadzenie zajęć TRX i Kettlebell Planowanie oraz prowadzenie treningów indywidualnych w różnych warunkach, dobieranie metod i środków treningowych dostosowanych do potrzeb klienta, demonstrowanie ćwiczeń oraz nauczanie prawidłowej techniki ruchu, układanie planów żywieniowych i dobierani
Trening Personalny dla PAR! Trudno Wam się zmotywować do treningu? Spróbujcie ćwiczyć w parze, aby dodatkowo się motywować i aktywnie spędzić razem czas. Dzięki temu zadbacie zarówno o kondycję, jak i o wzajemne relacje.

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

 • PERSONALNY-TRENER.COM
  Pułaskiego 76, Konstancin-Jeziorna
 • Play Kwadrat
  Długa 71, Łady
 • City Fit
  rondo ONZ , Warszawa
 • "S4" Fitness Club Mokotów
  Puławska , Warszawa
 • S4 Ursynów
  Koński Jar , Warszawa

Opinie o Jacek Kremer

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii:  3
trenerka personalna
Magdalena Piotrowska Ocena: 

Typ treningu: fitnes

Liczba treningów: 10+

Wymagający ale bardzo skuteczny! Dwa lata po urodzeniu synka wciąż nie mogłam wrócić do formy. Jacek pomógł mi w osiągnięciu tego celu modyfikując moją dotychczasową dietę i dostosowując odpowiednio treningi. Wystarczył miesiąc bym zobaczyła pierwsze efekty.

pokaż więcej

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
trenerka personalna
Daria Rogalska Ocena: 

Liczba treningów: 7-10

Jacek bardzo konkretnie podchodzi do współpracy z klientem. Na bieżąco monituje postępy i jeśli wymaga tego sytuacja usuwa lub dodaje coś nowego do treningu. Jest świetnym motywatorem i specjalistą w tej dziedzinie :) Serdecznie polecam ;)

pokaż więcej

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
trenerka personalna
Justyna Sobora Ocena: 

Liczba treningów: 10+

Super trening w super atmosferze!

pokaż więcej

Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia
zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
Jacek Kremer Fitness
0 5 5 3