Ines Możejko

Trener
ocen

Informacje o trenerze Ines Możejko

Trenerka personalna z doświadczeniemNie będę rozwodzić się nad tym, że sport to moja pasja. To ocenisz samodzielnie podczas treningów. ;) Nie wiem jak bardzo pozwolisz mi zmienić Twoje życie, ale Ty na pewno zmienisz moje: zarwane nocki, spędzone na rozmyślaniu o Twoim celu, murowane!Przedstawię Ci więc fakty na mój temat:mgr pedagogiki, trzykrotna medalistka Mistrzostw Polski w taekwondo olimpijskim, instruktorka fitness od 7 lat, masażystka.Dlaczego warto trenować ze mną?Po 1. Pomimo niskiej ceny otrzymasz solidną jakość. 

Jestem instruktorem: treningu funkcjonalnego, Kettlebells, TRX, Zdrowego kręgosłupa, Strechingu, samoobrony, treningu dla kobiet w ciąży i po porodzie. (+ sama jestem mamą)

W 2009 roku obroniłam pracę na temat zaburzeń odżywiania.Po 2. Nie współpracuję z żadną firmą od suplementów, więc nie będę Ci ich narzucać. Preferuję wyłącznie pracę opartą na zdrowej żywności połączonej z aktywnością fizyczną. Dzięki temu efekt będzie trwalszy, a Twoja wątroba zdrowsza.Po 3. Nie ma konieczności obarczania Cię wyższymi opłatami za miejsce do ćwiczeń. Trenujemy na dworze, u Ciebie* lub u mnie (w pomieszczeniu wyłożonym profesjonalną matą, z lustrem i różnorodnym sprzętem treningowym, w centrum Wrocławia).Po 4. Szanuję Twoją prywatność, a więc nie będę wykonywać zdjęć "przed i po" oraz udostępniać ich publicznie. Będę jednak wdzięczna za napisanie krótkiej recenzji po lub w trakcie współpracy.Po 5. Możesz samodzielnie wybrać muzykę do ćwiczeń, która najbardziej Cię zmotywuje. Dzięki temu trening będzie przyjemniejszy i dasz z siebie znacznie więcej.Oferuję trzy rodzaje usług:

1. pracę nad wzmocnieniem ciała i spalaniem tkanki tłuszczowej

2. wsparcie powrotu do formy po ciąży

3. profilaktykę poprawnej postawy ciała (zwłaszcza dla osób siedzących w pracy)Są to usługi kompleksowe, które oprócz zajęć ruchowych uzupełniane są o testy funkcjonalne, masaże (np. głęboki, sportowy, antycellulitowy), odpowiednie odżywianie czy wsparcie mentalne.

Nauczę Cię dobrze wybierać produkty, zamiast Tworzyć gotowy, skomplikowany jadłospis. Mogę również pokierować Cię do zaufanego dietetyka klinicznego, jeśli Twój przypadek będzie tego wymagał.

Możesz być pewna, że trening będzie na bieżąco modyfikowany tak, aby był idealnie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Zapraszam Cię na treningi pod moim okiem.* Dojeżdżam wyłącznie w następujących regionach Wrocławia: Stare Miasto, Szczepin, Popowice, plac Grunwaldzki, Nadodrze. Minimalne warunki do bezpiecznego treningu to 6m2 wolnej przestrzeni.

pokaż więcej

Wiek: 32
Doświadczenie: 7 lat

ukończone kursy, szkolenia i szkoły

 • Trening funkcjonalny,

 • Stretching,

 • Samoobrona,

 • Zdrowy kręgosłup,

 • Masaż głęboki, klasyczny, antycellulitowy, itp...,

 • I dan w Taekwondo Olimpijskie WT,

 • Kettlebells, Wrocław, 2019 -

 • TRX taśmy podwieszane,

 • Trening dla kobiet w ciąży i po porodzie,

dodatkowe doświadczenie

 • Masaże sportowe
 • Układanie planów treningowych
 • Dojazd do klienta
 • Trening w parze
 • Trening grupowy

Firmy w których pracuje Ines Możejko

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

Galeria trenera

Oferta

Zajęcia grupowe Treningi personalne
4x/miesiąc 50zł 50zł/trening
8x/miesiąc 100zł 45zł/trening
12x/miesiąc 130zł 40zł/trening
Pierwsze zajęcia/konsultacja bezpłatnie bezpłatnie
Zajęcia jednorazowe 15zł 60zł/trening

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Trener nie posiada lub nie uzupełnił miejsc treningu

Opinie o Ines Możejko

Brak opini, bądź pierwszym który oceni tego trenera
zapisz się na trening

Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie

Trener nie prowadzi zajeć, lub nie uzupełnił kalendarza

wczytywanie...

Kalendarz zajęć

Brak zajęć w tym tygodniu
Ines Możejko Fitness
0 5 0 0