facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Taniec
brak
brak
Firma

Gawenda Dance

1 ocena

Informacje o firmie Gawenda Dance

Wasz osobisty trener pierwszego tańca weselnego. Uczy również tańca "na każdą okazję". Uważa, że warto poświęcić uwagę drobnej technice tańca. To dzięki szczegółom "łatwiejsze figury" również podobają się gościom weselnym. Ma w sobie pełną łyżką cierpliwości. Pierwszy taniec zatańczył w październiku 2012 roku! Doradzi w sprawach ślubnych bazując na doświadczeniu wielu par. Wiedząc, że przygotowujecie się na wesele a nie na turniej tańca odrzuca niektóre techniczne niuanse żeby skupić się na tym co najważniejsze - uśmiech i patrzenie na siebie. 

Ma doświadczenie w PRZYGOTOWANIACH młodych par. Zawsze cierpliwy dla "antytancerzy" i "sztywniaków". Tak lubią opisywać swoich narzeczonych panny młode :). Ważne jest dla niego, żeby para wyluzowała się na treningu. Chce by narzeczeni po pierwszej lekcji poczuli, że pod ich pierwszym tańcem Gawenda podpisuje się rękami i nogami.

Trenerzy pracujący w firmie Gawenda Dance

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Gawenda Dance

4.8
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 1
user photo
Tomasz
Ocena:
09.10.2020
Liczba treningów: 4-6
Typ treningu: Nauka tańca do ślubu

Uważasz że nie potrafisz tańczyć na weselu czy zatańczyć pierwszego tańca?? Maciek Ci udowodni że jesteś w wielkim błędzie. Jeszcze raz dziękujemy za przyjemnie spędzony czas bardzo nam będzie tego brakowało

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia