facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Fizjoterapia
Miasto: Katowice
brak
brak
Firma

Gabinet Fizjoterapii Izabela Kamińska

0 ocen

Informacje o firmie Gabinet Fizjoterapii Izabela Kamińska

Tera­peutka Tech­niki Bowena w stopniu mistrzowskim, Instruktor The Bowen The­rapy Aca­demy of Australia, Mgr fizjoterapii – abslowentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Od ponad 20 lat zajmuję się szeroko pojętą pracą z ciałem. Od roku 2009 prowadzę Gabinet Fizjoterapii Aloha. Specjalizuję się w Technice Bowena, która jest miękką terapią manualną, angażującą układ nerwowy, mięśniowy i sieć powięzi.

Ukończyłam studia na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowani Fizycznego w Katowicach. Na studiach zdobyłam dogłębną wiedzę z zakres anatomii, biochemii, fizjologii czy biomechaniki oraz poznałam różne metody fizjoterapeutyczne. Praktykowałam w przychodniach, szpitalach i sanatoriach.

Przez 15 lat trenowałam karate kyokushin, które wszechstronnie rozwijało fizycznie oraz ukazywało możliwości przekraczania swoich granic. W tym czasie startowałam w licznych zawodach karate i wielokrotnie zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski. Obecnie pracuję terapeutycznie również ze sportowcami metodą Sport Bowen.

Trenerzy pracujący w firmie Gabinet Fizjoterapii Izabela Kamińska

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Gabinet Fizjoterapii Izabela Kamińska