facebook

instagram

user photo
Kategoria obiektu: Siłownia
Obiekt

Fitness Platinium Szlak

0 ocen

Informacje o obiekcie Fitness Platinium Szlak

Fitness, Sauna, Siłownia - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Dostępne karnety.

My Fitness Place przy ul. Szlak 67 to trzypoziomowy klub sportowy. W tym punkcie znajduje się siedem stref treningowych, wśród których można znaleźć: cardio, maszyny izolowane, maszyny półwolne, wolne ciężary, trening funkcjonalny, strefę do stretching oraz salę fitness. Ponadto w klubie umieszczona jest także strefa przeznaczona do relaksu z sauną suchą.

Dla fanów treningu cardio czeka przestrzeń wyposażona w maszyny tj. AMT, bieżnie, rowerki stacjonarne i wiele innych. Na poziomie -2 znajdują się różnorodne maszyny izotoniczne, stąd możesz mieć pewność, że ćwiczenia Cię się nie znudzą.  Z pewnością spodoba Ci się także strefa wolnych ciężarów oraz maszyn półwolnych, gdzie masz możliwość trenowania wszystkich partii mięśniowych.

Zmęczone treningiem mięśnie możesz rozciągnąć i rozluźnić w komfortowej, dedykowanej strefie do stretchingu. Znajdziesz w niej akcesoria rehabilitacyjne takie jak rollery czy powerbandy oraz sprzęt do treningu funkcjonalnego w postaci kettleball, step.

Nasi instruktorzy zadbają również o to, by zaoferować Ci wiele zajęć grupowych. Przydadzą się, gdy stracisz motywację i chęć do samodzielnego ćwiczenia oraz dodadzą nowej, pozytywnej energii (szczególnie w długie jesienne i zimowe dni!). Do Twojej dyspozycji oddajemy salę fitness oraz różnorodny grafik zajęć, dzięki czemu z łatwością skomponujesz swój idealny plan treningowy.

W My Fitness Place masz możliwość  zadbać także o potreningowy relaks. Do Twojej dyspozycji, poza  strefą strechingu, jest też sauna sucha. Twoje zmęczone treningiem ciało z pewnością doceni chwilę odpoczynku i odwdzięczy się doskonałą kondycją następnego dnia.

Dodatkowo My Fitness Place dba też o komfort i wygodę swoich klientów. Do dyspozycji osób odwiedzających klub jest darmowe Wi-Fi.

Jeśli szukasz idealnego klubu fitness, odwiedź do nas już dziś!

GALERIA OBIEKTU

Oferta

Obiekt nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Adres obiektu

Udogodnienia

  • Bezpłatny parking
  • Sauna
  • Siłownia

Opinie o Fitness Platinium Szlak