facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty siłowe
brak
brak
Firma

Fight Gym

0 ocen

Informacje o firmie Fight Gym

Odpowiedź na to pytanie jest inna w zależności od adresata – dla trenerów Klub Fight Gym jest częścią życia, dla zawodników, którzy w nim trenują – drugim domem, a dla osób trenujących rekreacyjnie – miejscem na rozładowanie stresu i energii oraz zgubienie kilku zbędnych kilogramów.

Fight Gym to idealne miejsce dla osób przychodzących na treningi rekreacyjnie, którym znudziły się standardowe, schematyczne, grupowe zajęcia. Poza szeroko pojętą rekreacją posiadamy zawodników, którzy godnie reprezentują nasz klub na arenie krajowej, jak i międzynarodowej w formułach walk amatorskich oraz zawodowych.

Naszym celem jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Organizujemy treningi, zgrupowania, maratony oraz współzawodnictwa sportowe. Kształtujemy u osób trenujących wiele zdrowych nawyków, które zaprocentują w późniejszym życiu, a także stwarzamy alternatywne propozycje spędzania wolnego czasu dla środowiska skupiającego miłośników różnorodnych form sportu. Doświadczona kadra trenerska pomaga rozwijać się i osiągać sukcesy, a także motywować do ciężkiej pracy, która w przyszłości na pewno zaowocuje.

W naszej ofercie znajdują się takie sekcje jak Muay ThaiCross TrainingKrav Maga, nasz specjalny program fitness na bazie treningu Cross oraz zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu – Kickboxing Junior. Dysponujemy również profesjonalną siłownią wyposażoną w sprzęt firmy HES, pomostem ciężarowym, ławką do trójboju olimpijskiego, strefą wolnych ciężarów oraz maszyn, a także maszynami interwałowymi cardio firmy Precor

Trenerzy pracujący w firmie Fight Gym

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Fight Gym